Propolis

Łącznie produktów: 11
22,90 zł

Propolis - balsamiczno-żywiczna substancja zbierana przez pszczoły robotnice z pączków i młodych pędów drzew liściastych i iglastych oraz roślin.

49,90 zł

Kit pszczeli, czyli propolis - balsamiczno-żywiczna substancja zbierana przez pszczoły robotnice z pączków i młodych pędów drzew liściastych i iglastych oraz roślin.

46,90 zł

Regenerująca mieszanka miodu, mleczka pszczelego (0,5%), pyłku kwiatowego (10%), propolisu (0,5%).

20,00 zł

Wielokwiatowy miód z dodatkiem propolisu. Doskonały, lekko ostry smak propolisu, idealnie dobrany do łagodnego miodu wielokwiatowego. Miód i propolis wzajemnie się uzupełniają, tworząc wspaniały przysmak.

28,50 zł

Regenerująca mieszanka miodu, mleczka pszczelego (0,5%), pyłku kwiatowego (10%), propolisu (0,5%).

54,49 zł

Propolis, to naturalna żywiczna substancja zbierana przez pszczoły miodne z pąków i drzew. Propolis zawiera żywicę drzewną, olejki eteryczne, woski i bioflawonoidy.

Taniej -15%

19,98 zł 23,50 zł

Propolis czyli kit pszczeli jest balsamiczno-żywiczną substancją zbieraną przez pszczoły robotnice z pączków i młodych pędów topoli, brzozy, świerku, kasztanowca i innych drzew liściastych i iglastych oraz roślin.

59,00 zł

Balsam na przeziębienie zawiera aktywne składniki polepszające samopoczucie podczas przeziębienia. Konsystencja balsamu umożliwia łatwe wchłanianie w skórę.Czym jest propolis?

Propolis, znany także jako kit pszczeli, jest mieszaniną wydzielin pszczół i zbieranych przez nie żywic roślinnych. Najbogatsze w żywicę są liście, pączki i kora drzew iglastych oraz liściastych. Kit pszczeli znajduje zastosowanie w ulu jako substancja uszczelniająca i dezynfekująca. Dzięki propolisowi pszczoły mogą więc skutecznie zabezpieczyć ul przed zimowym chłodem. Propolis jest także jednym z najcenniejszych produktów pszczelich wykorzystywanych do wytwarzania miodów, suplementów i kosmetyków.

Miód, krople, a może kapsułki z propolisem?

Produkty z propolisem możemy śmiało zaliczyć do najbardziej zróżnicowanych wyrobów pszczelich. Podstawową ofertę artykułów z tym wartościowym składnikiem stanowią oczywiście miody z propolisem, które dostępne są w kilku wariantach. Wiele pasiek dodaje do miodów również inne produkty pszczele, takie jak mleczko czy pyłek kwiatowy, które wzmacniają dobroczynne właściwości miodu i propolisu. Kit pszczeli dostępny jest także w formie „czystej” – taki produkt można samodzielnie wymieszać z ulubionym miodem. Dużą popularnością cieszą się również suplementy z propolisem, takie jak krople, kapsułki, balsamy czy spreje. Wybór produktów z kitem pszczelim jest naprawdę imponujący, dzięki czemu ten cenny składnik znajduje różnorodne zastosowanie w życiu człowieka.

Propolis, miód, pierzga, mleczko, pyłek – co wybrać?

Każde dziecko wie, że pszczoły produkują miód. Dopiero później dowiadujemy się, że istnieje o wiele więcej wyrobów pszczelich. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie pszczele produkty, jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Jeśli nie wiesz, co wybrać, najlepszą opcją jest testowanie – w końcu najlepiej uczymy się przez doświadczenie! Jeśli pragniesz sięgnąć po coś innego niż miód, polecamy propolis w miodzie, kroplach lub kapsułkach. A to dopiero początek przygody z pszczelimi wytworami! Odkrywaj, testuj, oceniaj i znajdź produkty, które zajmą zaszczytne miejsce w Twoim sercu.

Góra