Lizyna Kompleks 60 kapsułek G&G

HAB_GA550

35,00 zł

Zyskujesz 35 pkt [?]

Lizyna jest często stosowana w rolnictwie, co doprowadziło do pojawienia się na rynku wielu wersji o niskiej jakości. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu, zastosowano Lizynę wyższej jakości klinicznej dostępną tylko w najlepszych suplementach.

Dodatkowo wzbogacono produkt o witaminę C i cynk.

CO TO JEST L-LIZYNA
L-lizyna jest niezbędnym aminokwasem stosowanym w biosyntezie białek. Ciało ludzkie nie może syntetyzować lizyny i dlatego musi być pozyskiwana z diety. Potrzebujemy 2-3 g lizyny dziennie. Większość warzyw i białek roślinnych nie jest szczególnie bogata w lizynę. Eksperci uważają, że diety wegetariańskie i wegańskie mogą dostarczać zbyt mało lizyny.
Suplement L-lizyny występuje w postaci kapsułki z roślinnej celulozy. Nie dodano żadnych substancji wiążących, wypełniających, glazurujących. Kapsułka z roślinnej celulozy naturalnie rozkłada się w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych przez organizm podczas trawienia.

Jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Jest również zatwierdzony koszernie i nie zawiera żadnych alergenów.

Sposób użycia: dorośli spożywać 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 kapsułek) dziennie.

Producent:

lizyna (l – lizyna), witamina C (kwas askorbinowy), cynk (cytrynian cynku), hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki)

 

Składnik aktywny                            1 kapsułka          2 kapsułki           %RWS

Lizyna (wegetariańska)                 400 mg            800 mg               -

Witamina C                                 200 mg            400 mg             250

Cynk                                            10 mg              20 mg             100

RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Lizyna Kompleks 60 kapsułek G&G

Lizyna Kompleks 60 kapsułek G&G

L-lizyna jest niezbędnym aminokwasem stosowanym w biosyntezie białek. Ciało ludzkie nie może syntetyzować lizyny i dlatego musi być pozyskiwana z diety.

Produkty powiązane

Góra