Saw Palmetto & Cynk 120 kapsułek G&G

HAB_GA455

98,00 zł

Zyskujesz 98 pkt [?]

Saw Palmetto czyli palma sabałowa, to niewielka palma, rosnąca dziko w Ameryce Południowej i Afryce. Aktywne składniki z owoców palmy sabałowej obejmują sterole roślinne i kwasy tłuszczowe. To naturalne wsparcie dla mężczyzn od wieków używane przez rdzennych mieszkańców Ameryki i Afryki.

Produkt zawiera ekstrakt z palmy sabałowej w połączeniu z cynkiem, mikroelementem istotnym dla mężczyzn, pomagającym w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych oraz prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Produkt Saw Palmetto & Zinc występuje w postaci kapsułki z roślinnej celulozy. Nie dodano żadnych substancji wiążących, wypełniających, glazurujących. Kapsułka z roślinnej celulozy naturalnie rozkłada się w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych przez organizm podczas trawienia.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. Posiada też certyfikat koszerności.

Sposób użycia: 1 kapsułkę dziennie popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki) dziennie.

Producent:

sproszkowane owoce Palmy Sabałowej (Serenoa serrulata), ekstrakt z owoców Palmy Sabałowej (Serenoa serrulata), hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki), substancja wypełniająca - mąka ryżowa, cynk (cytrynian cynku)

 

Składnik aktywny                                                1 kapsułka          *%RWS

Sproszkowane owoce Palmy Sabałowej            200 mg                

Ekstrakt z owoców Plamy Sabałowej (4:1)        150 mg

Cynk                                                            15 mg             150   

RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Saw Palmetto & Cynk 120 kapsułek G&G

Saw Palmetto & Cynk 120 kapsułek G&G

Ekstrakt z palmy sabałowej w połączeniu z cynkiem, mikroelementem istotnym dla mężczyzn, pomagającym w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych oraz prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Produkty powiązane

Góra