Świeca podgrzewacz mały (tealight) (17 mm / 38 mm) Łysoń

LYS_S042

Ocena: 
 (1 opinia)

Napisz opinię!

3,10 zł

Zyskujesz 3 pkt [?]

  Oryginalna świeca woskowa, wyprodukowana z czystego, naturalnego wosku pszczelego. Podczas spalania świec woskowych jest wytwarzany aromatyczny mikroklimat, który:

  • jonizuje powietrze, doskonale rozpraszając negatywne pole elektromagnetyczne emitowane przez komputery, telewizory oraz inne urządzenia
  • neutralizuje szkodliwe zapachy, w tym zapach dymu tytoniowego
  • rozchodzący się miodowo-propolisowy aromat doskonale uspokaja i poprawia samopoczucie

  Jak działają świece woskowe?

  Właściwości para-lecznicze i relaksacyjne świec woskowych znane są już od setek lat. Dawniej powszechnie wykorzystano je w obrzędach liturgicznych oraz oświetlano nimi bogate domostwa. Charakteryzują się ładnym i oryginalnym wyglądem, spalają się bez dymowo wydzielając delikatny zapach miodu i propolisu, przy czym ujemnie jonizują powietrze.

  Eliminują promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektryczne oraz neutralizują dym papierosowy. Świece woskowe, a właściwie ich spalanie, działają odprężająco, uspokajają, ułatwiają oddychanie, oraz wpływają pozytywnie na samopoczucie.

  Świece powinno palić się codziennie od piętnastu do sześćdziesięciu minut. Wosk pszczeli, z którego wytwarza się świece woskowe uzyskuje się ze starej woszczyny, zrzynków pozostających przy odsklepianiu plastrów oraz innych nieużytecznych kawałków.

  Wymiary: Wysokość: 17mm. Średnica: 38mm. Waga: 15g.

   

   

  Producent:

  Gospodarstwo Pasieczne Łysoń, to rodzinna firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w branży pszczelarskiej, pasji oraz chęci promowania rodzimych - naturalnych produktów pszczelich. Celem firmy jest dotarcie do kręgu odbiorców poszukujących na rynku doskonałej jakości polskiego miodu, świec woskowych oraz innych produktów pszczelich.  W ofercie znajdują się również kosmetyki bazujące na wosku pszczelim, suplementy diety i słodycze.
   
  Ponadto firma posiada szeroki asortyment sprzętu pszczelarskiego (sprzęt do hodowli matek, odzież pszczelarska i inne artykuły niezbędne do prowadzenia gospodarstwa pasiecznego).
  Czas wysyłki24 godziny
  Ocena 
  16-01-2021

  Lepsze niż z parafiny

  Polecam...ładniejszy zapach i bardziej ekologicznie. Wydaje mi się że również dłużej się palą

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Świeca podgrzewacz mały (tealight) (17 mm / 38 mm) Łysoń

   Świeca podgrzewacz mały (tealight) (17 mm / 38 mm) Łysoń

   Oryginalna świeca woskowa, wyprodukowana z czystego, naturalnego wosku pszczelego. Podczas spalania świec woskowych jest wytwarzany aromatyczny mikroklimat,...

   Produkty powiązane

   Góra