Taniej -10%

100 Olejek Manuka 10ml Manuka Vantage

Olejek Manuka 100% 10ml Manuka Vantage

LOG_0001

89,10 zł 99,00 zł

Zyskujesz 89 pkt [?]

Czysty olejek z drzewa Manuka jest wyjątkowo silnym antyseptykiem, ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. Olejek ten jest pomocny w zmniejszaniu problemów powstających między innymi przy sforsowanych mięśniach, bólach kości, mięśni i stawów, odleżynach, chorobach skóry, stanach zapalnych skóry, opryszczce, wrzodach, trudno gojących się ranach, skaleczeniach, poparzeniach, oparzeniach, zapaleniu zewnętrznych organów płciowych, łojotoku, bólach reumatycznych, infekcjach dróg oddechowych, zaburzeniach funkcji systemu nerwowego, napięciach nerwowych i ukąszeniach owadów.

UWAGA! Unikaj kontaktu z oczami, jeśli do niego dojdzie przepłucz je czystą, ciepłą wodą. Przechowywać z dala od dzieci, nie przechowywać w plastikowym opakowaniu. Tylko do użytku zewnętrznego. Informacje przedstawione o produktach nie zastępują porad lekarskich, olejki eteryczne nie są lekiem ani substytutem leków. Nie stosować w okresie ciąży.

Parrs jest jedną z największych i najbardziej znanych firm produkujących kosmetyki na bazie miodu i olejku manuka. Flagową linią produktów firmy Parrs są kosmetyki produkowane na bazie prawdziwego, czystego olejku manuka. Dzięki produktom Manuka Vantage (dawniej Manuka Oil) firma Parrs stała się najbardziej rozpoznawanym i cenionym producentem kosmetyków Manuka.
Kosmetyki Manuka Vantage to produkty najwyższej jakości zajmujące najwyższe miejsca w walce z bakteriami. Są naturalne, stworzone w celu łagodzenia i zmiękczania skóry. 100% Olejek Manuka firmy PARRS products pozyskiwany jest z krzewów Manuka (Leptospermum scoparium) występujących w rejonie East Cape, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysoką aktywnością antybakteryjną, przeciwzapalną i przeciwgrzybiczą. Jest idealnym zabezpieczeniem dla osób, u których występują trudno gojące się rany. Oryginalny olejek Manuka pochodzi wyłącznie z terenów Nowej Zelandii.

Producent:

100% Manuka Oil

PARRS Products, to firma rodzinna, która powstała 1951 roku w Auckland w Nowej Zelandii. Założycielem i inicjatorem była Margaret PARR. Obecnie firmą zarządza jej syn, Greg PARR. Na przestrzeni lat firma rozwijała się w błyskawicznym tempie. Dzisiaj jest największym producentem i dystrybutorem kosmetyków w Nowej Zelandii. PARRS Products znana jest przede wszystkim z twórczych i innowacyjnych pomysłów. Wykorzystując największe naturalne bogactwa Nowej Zelandii stworzyła szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała.

Lecznicze miody Manuka, oczyszczające błoto Termalne i pełne witamin owoce Kiwi są w Nowej Zelandii na wyciągnięcie ręki. Firma PARRS Products wykorzystała unikalne bogactwa nowozelandzkiej natury w kosmetyce, oferując profesjonalne produkty pielęgnacyjne bazujące prawie w 100% na naturalnych składnikach. Dzięki temu firma PARRS jest jedną z niewielu firm w Polsce, która zastosowała w produktach Miód Manuka znany ze swoich antyseptycznych i antybakteryjnych właściwości. Atutem produktów PARRS jest zawartość nieprzetworzonych technologicznie naturalnych składników, dzięki czemu nie tracą one nic ze swoich właściwości.
Czas wysyłki 24 godziny
Promocje WYPRZEDAŻ WEEKENDOWA
Grade 
01-04-2020

NIE POLECAM TEGO POŚREDNIKA

Zamówiłam olejek manuka i okazał się totalną podróbka, mieszanką śladowej ilości oleju manuka z innymi olejkami eterycznymi. Mam porównanie ponieważ przywiozłam sobie osobiście olejek manuka z Nowej Zelandii i zapach jest zupełnie inny, działanie również. Po tym olejku zakupionym z "swiatmiodów" dostałam uczulenia. NIE POLECAM TEGO POŚREDNIKA !!!

Napisz opinię

Napisz opinię

Olejek Manuka 100% 10ml Manuka Vantage

Olejek Manuka 100% 10ml Manuka Vantage

Czysty olejek z drzewa Manuka jest wyjątkowo silnym antyseptykiem, ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne.

Produkty powiązane

Góra