Pasztet warzywny z soczewicą BIO 160g Primaeco

BP_1332

Więcej za mniej:
Kupując w wielopakach oszczędzasz

2 szt.

-3%

3 szt.

-6%

7,13 zł

Zyskujesz 7 pkt [?]

Dzięki temu pasztetowi miłośnicy zapomnianej soczewicy znajdą coś dla siebie. Soczewica ma co prawda białko niepełnowartościowe, ale dodatek soi pozwolił te braki uzupełnić. Soczewica podobnie jak soja zawiera dużo potasu, wapnia i magnezu oraz witaminy z grupy B, a dodatek warzyw jeszcze tę ilość uzupełnia.

Skład: soczewica*, marchew*, soja*, seler*, pietruszka*, cebula*, olej roślinny*, skrobia kukurydziana*, por*, przyprawy*, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy - witamina C.
składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli

Producent:

Primavika to firma rodzinna, powstała w 1998 roku. W ofercie posiada szeroką gamę wegetariańskich produktów najwyższej jakości. Szczególnie dba o to żeby składniki były naturalnego pochodzenia, niemodyfikowane genetycznie i od rodzimych producentów.
 
Obecnie produkowane są trzy linie produktów konwencjonalnych: dania obiadowe, pasty i pasztety do smarowania pieczywa, masła orzechowe, a także Primaeco, linia certyfikowanych produktów ekologicznych. W ostatnim czasie do grona produktów konwencjonalnych dołączyły pasty drożdżowe w pięciu smakach, hummus w trzech smakach jak również masło sezamowe, migdałowe i tahini. Primavika ciągle pracuje nad poszerzeniem gamy swoich produktów a zakład produkcyjny, który mieści się w Lutomiu koło Sierakowa, wyposażany jest w coraz nowocześniejsze urządzenia techniczne.
Czas wysyłki 2-3 dni

Napisz opinię

Pasztet warzywny z soczewicą BIO 160g Primaeco

Pasztet warzywny z soczewicą BIO 160g Primaeco

Warzywny pasztet z soczewicą. Produkt rolnictwa ekologicznego.

Produkty powiązane

Góra