Taniej 4,29 zł

Sok z Gravioli 500ml EkaMedica

Sok z Gravioli 500ml EkaMedica

EKAM_001

Ocena: 
 (1 opinia)

Napisz opinię!

30,70 zł 34,99 zł

Zyskujesz 30 pkt [?]
Graviola znana również jako flaszowiec miękkociernisty, guanábana. Graviola (Annona muricata), to gatunek małego drzewa pochodzącego z Ameryki Środkowej i Antyli, uprawianego głównie w Ameryce Środkowej. Dorasta do 10 m wysokości, kwitnie przez cały rok, a jadalne owoce dojrzewają w każdym miesiącu. Liście długie, do 20 cm, ciemnozielone, od góry błyszczące, od dołu matowe. Kwiaty małe, do 5 cm, pojedyncze lub zebrane po kilka w kolorze zielonożółtym, mięsiste. Owoce duże i ciężkie, przy długości do 35 cm, waga dochodzi do 6 kg. Kształt nerkowaty, pokryte zieloną skórką podzieloną na niewielkie pola, na których znajduje się pojedynczy kolec. Miąższ jest śnieżnobiały, niejednolity, zawiera ciągnące się pasma delikatnej tkanki, z licznymi czarnymi nasionami długości do 2 cm. Smak bardzo oryginalny, słodkawo-kwaśny, przypominający krem poziomkowo-ananasowy, niektóre odmiany przypominają w smaku truskawki, cytrusy, banany, kokosy.

Sposób użycia i przechowywanie: Od 50 ml do 100 ml na pusty żołądek. Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. 

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce. 

Należy spożyć do 30 dni po otwarciu.

Producent:

100% sok z owoców gravioli

Firma JaRo-Pol (od 2017 roku - EkaMedica sp. z o.o., sp. k.) powstała w 2001 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów - suplementów diety w formie: soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków. Wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć markę EkaMedica – Naturalnie Znaczy Zdrowo. Hasło to przyświeca firmie od samego początku i nakazuje tworzyć produkty, które łączą doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki. Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla cukrzyków i diabetyków. Preparaty te dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócenia równowagi organizmowi bez narażania go na skutki uboczne.

Czas wysyłki 24 godziny
Opakowanie Butelka
Ocena 
12-01-2021

Świetnie działa

Poprawia samopoczucie - już po 1 razie czulam różnice.

Napisz opinię

Napisz opinię

Sok z Gravioli 500ml EkaMedica

Sok z Gravioli 500ml EkaMedica

Graviola znana również jako flaszowiec miękkociernisty, guanábana. Graviola (Annona muricata), to gatunek małego drzewa pochodzącego z Ameryki Środkowej i Antyli,...

Produkty powiązane

Góra