Gruszka w miodzie 240g Pasieka Dębowa

P.DEB_009

20,00 zł

Zyskujesz 20 pkt [?]

Suszone gruszki w miodzie akacjowym. Wymoczona w miodzie gruszka przechodzi do głębi słodyczą miodu, jej miękkie wnętrze chętnie go przyjmuje. Nie od razu, musi minąć jakiś czas, nim miodek wypełni każdy zakamarek. Potem jednak chrupiąca słodycz rozpływa się w ustach. Wiedzieli o tym ludzie od dawna i suszone gruszki często trafiały do miodu...  Są nie tylko smakowite, ale i zdrowe.

Producent:

100% miód naturalny, gruszka

Kilka słów o producencie: Pasieka Dębowa
Gospodarstwo Pasieczne jest familijnym przedsięwzięciem kompleksowo zajmującym się miodem i produktami pszczelimi. Pasieka znajduje się w Dębogórzu, gmina Kosakowo, powiat pucki i oferuje kilka rodzajów miodów tradycyjnych: rzepakowy, wielokwiatowy, lipowy, mniszkowy, gryczany i wrzosowy. Pochodzą one z kilku rejonów Kaszub i znane są tam od pokoleń. W pasiece produkowane są również znane od lat miody mieszane z dodatkiem różnych przypraw, a także owoców czy orzechów ( jak chociażby znane z „Krzyżaków” H. Sienkiewicza orzechy laskowe w miodzie). Oprócz miodów, rodzina pozyskuje pyłek kwiatowy, pierzgę, propolis i wosk pszczeli, szczególną wagę przykładając do jakości produktów.
Na przestrzeni ostatnich lat Gospodarstwo Pasieczne miało sposobność prezentacji miodów na rynkach zagranicznych (imprezy plenerowe we Francji, Norwegii, Holandii, Finlandii i Niemczech), gdzie zyskali bardzo przychylne przyjęcie. Pasieka bazuje na krajowych rasach pszczół, przystosowanych do trudnych, miejscowych warunków i krótkiego okresu wegetacji roślin. Maksymą przyświecającą w procesie produkcji miodu jest, że „ (…) w czasach pogoni z nowościami nie należy rezygnować z dorobku poprzednich pokoleń, a pielęgnacja dobrych tradycji jest szansą na zachowanie odrębności regionalnej, leżącej w interesie lokalnej społeczności.”

Czas wysyłki 24 godziny

Napisz opinię

Gruszka w miodzie 240g Pasieka Dębowa

Gruszka w miodzie 240g Pasieka Dębowa

Suszone gruszki w miodzie akacjowym. Wymoczona w miodzie gruszka przechodzi do głębi słodyczą miodu, jej miękkie wnętrze chętnie go przyjmuje. Nie od razu, musi minąć jakiś czas, nim miodek wypełni każdy zakamarek.

Produkty powiązane

Góra