Olej słonecznikowy extra virgin BIO 500ml Bio Planete

BP_4208

16,43 zł

Zyskujesz 16 pkt [?]

Olej ten pozyskuje się z pestek słonecznika w wyniku tłoczenia na zimno. Charakteryzuje go bogactwo kwasów wielo-nienasyconych i witaminy E. Olej ten można podgrzewać nie więcej niż do 100°C. Najlepiej jeśli spożywany jest na zimno jako dodatek do sałatek, surówek , zup i sosów.

Producent:

olej słonecznikowy


Produkt rolnictwa ekologicznego, objęty certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600

Ponad 25 lat temu założyciel firmy Franz J. Moog, zakochał się w pięknej scenerii regionu Cathar, położonego między Carcassonne i Tuluzą na południu Francji. Ten słoneczny skrawek ojczyzny Voltaire’a, Balzac’a i Delacroix był idealnym miejscem do zrealizowania wizji i marzenia, jakim była farma organiczna. Początkowo skromne gospodarstwo „Domaine de la Planète" w niedługim czasie przekształciło się w drodze ewolucji w tłocznię olei, ostatecznie przyczyniając się do powstania dobrze dziś znanego znaku towarowego BIO PLANETE, rozpoznawalnego jako producenta olejów organicznych. Firma łączy w sobie nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami produkcji, zawsze wybierając optymalne metody przetwarzania. Warunkiem wyprodukowania najwyższej jakości olejów, są surowce, pochodzące wyłącznie z upraw stosujących ekologiczne metody gospodarowania.

Surowce są starannie dobrane i w 100% organiczne. Żeby być pewnym, że oleje są zawsze świeże, są one wyciskane na bieżąco przez cały rok. Każdy aspekt produkcji olejów jest stale monitorowany przez dział kontroli jakości. Dział kontroli jakości regularnie sprawdza oleje testując jego: skład (analizy chemiczne), wygląd i konsystencję (analizy fizyczne), smak i zapach (analizy organoleptyczne). Wszystkie produkty są testowane i certyfikowane przez Ecocert F-32600 i posiadają etykietkę „AB” (certyfikat organiczności).

Czas wysyłki 2-3 dni
Promocje WYPRZEDAŻ WEEKENDOWA

Napisz opinię

Olej słonecznikowy extra virgin BIO 500ml Bio Planete

Olej słonecznikowy extra virgin BIO 500ml Bio Planete

Olej ten pozyskuje się z pestek słonecznika w wyniku tłoczenia na zimno. Charakteryzuje go bogactwo kwasów wielo-nienasyconych i witaminy E. Olej ten można podgrzewać nie więcej niż do 100°C.

Produkty powiązane

Góra