Miód leśny spadziowo-nektarowy 380g Eko-Barć

P.BARC_033

Bądź pierwszy, napisz opinię!

43,90 zł

Zyskujesz 43 pkt [?]

Miód leśny powstał z myślą o smakoszach i poszukiwaczach aromatów. Pszczoły zaklęły w tej ciemno-bursztynowej słodyczy zapach malin oraz leśnych ziół i kwiatów. Skupia w sobie działanie ziół z nektarów, z których powstaje. Połączone właściwości mniszka lekarskiego, maliny, kruszyny, szałwii lekarskiej, dziurawca i rumianku powodują, że miód leśny, jest prawdziwym 'lekiem na każde zło'. Miód o zapachu leśnych kwiatów i dzikiej maliny. Doskonale komponuje się z deserami, kremami lub jogurtem. Jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury, dlatego najlepiej spożywać go na zimno.

100% miód naturalny

Kilka słów o producencie: Eko-Barć
Pasieka "Eko-Barć" rodziny Patalas, to pierwsza pasieka w Polsce wytwarzająca produkty pszczele zgodnie z kryteriami stowarzyszenia "Ekoland", które zrzesza producentów żywności ekologicznej, produkowanej w zgodzie z naturą, nie stosuje się syntetycznych środków ochrony roślin (pestycydów, fungicydów, herbicydów itd.), nie stosuje się substancji czynnych takich jak antybiotyki, hormony, przyspieszacze wzrostu.
Pasieka Eko-Barć jest usytuowana w Borach Człuchowskich, w zachodniej części Borów Tucholskich (dokładnie w osadzie Biernatka), o największej lesistości w kraju, na obszarze którego występuje wysoki odsetek lasów mieszanych. Miody z tej Pasieki są „żywe” – aktywne biologicznie, tłoczone na zimno, następnie pakowane ręcznie, nie podgrzewane, w związku z czym szybko krystalizują, nie są stabilizowane chemicznie. Fenomen miodów tkwi w rodzinnych sekretach i patentach jego produkcji i wytwarzania.
Czas wysyłki 24 godziny
Barwa miodu Brązowa
Konsystencja miodu Skrystalizowana (Krupiec)
Smak miodu Delikatny aromatyczny
Czas krystalizacji miodu Bardzo krótki (1-3 mies.)
Kraj pochodzenia miodów Polska
Region zbiorów miodu Pomorze
Czas zbiorów miodu Lato
Gramatura miodu Mała (100 - 500g)
Miody Surowe RAW Nie
Rok zbiorów 2019

Napisz opinię

Miód spadziowy - nektarowy 650g Swojskie Miody

Miód spadziowy - nektarowy 650g Swojskie Miody

Miód ze spadzi lipowo-dębowej, prosto z Masłowskiego pasma Gór Świętokrzyskich.

 

Produkty powiązane

Góra