Najlepsi sprzedawcy

Łącznie produktów: 3254

Mleko ryżowe z wapniem to napój w 100% roślinny. Nie zawiera glutenu, cholesterolu oraz laktozy.

Taniej -10%

Mleko ryżowe to napój w 100% roślinny, produkowany z brązowego ryżu. Nie zawiera cholesterolu, glutenu oraz laktozy.

Taniej -20%

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry Malucha.

Taniej -10%

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej -10%

Mleko ryżowe z migdałami to napój w 100% roślinny, produkowany przeważnie z brązowego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy.

Ekologiczny napój migdałowy z wapniem jest wytwarzany z rozdrobnionych migdałów z dodatkiem syropu z agawy i alg morskich.

Deser ryżowo-czekoladowy wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzącego z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Taniej -10%

Napój ryżowy z wapniem powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Taniej -10%

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Taniej -10%

Napój sojowy z soi niemodyfikowanej genetycznie, naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu.

Deser ryżowy z wanilią wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzącego z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Taniej -10%

Napój owsiany z wapniem. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Ekologiczny niesłodzony napój migdałowy jest wytwarzany z rozdrobnionych migdałów.

Dietetyczny sok owocowy z witaminą C, bez dodatku cukru. Bezpośrednio tłoczony. Sok w 100% ekologiczny.

Napój owsiany czekoladowy wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw ekologicznych, nie zawiera soi i laktozy.

Zestaw dwóch świec z węzy pszczelej w kształcie walca. Kolor naturalny. Wysokość 10 cm, średnica 3 cm.

Miód z maliny leśnej jest miodem oryginalnym i stosunkowo rzadko spotykanym. Lubiany szczególnie przez dzieci i im dedykowany. Idealny do ciast, deserów, lodów, owoców.

Deser ryżowy o smaku czekoladowym. Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Naturalny sok z ekologicznych buraków. Sok niewitaminizowany sztucznie.

Naturalny, ekologiczny sok z czerwonych winogron.

Taniej 4,29 zł

100% sok z miąższu owoców gravioli, pochodzącej z Ameryki Środkowej.

Ekologiczny napój kokosowy niesłodzony.

Świeca zwijana z węzy pszczelej w kształcie walca. Kolor naturalny. Wysokość 13 cm, średnica 4,5 cm.

Świeca woskowa Stołowa. Wysokość 25 cm, średnica 2 cm.

Deser ryżowy o smaku waniliowym. Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Taniej 59,00 zł

Najczęściej kupowany miód Manuka w Polsce. Półkilogramowe opakowanie Miodu Manuka MGO 400+, to optymalna relacja jakości (stężenia methylglyoxalu) do ceny. Certyfikat MGO 400+ jest gwarancją bardzo wysokiego stężenia methylglyoxalu.

Taniej -7%

Mleczko pszczele zwane potocznie eliksirem młodości jest produktem naturalnym zawierającym ponad 150 aktywnych składników odżywczych w tym ponad 20 makro- i mikroelementów, m.in. miedź, magnez, potas, fosfor, żelazo, cynk, siarkę, mangan, nikiel, kobalt, krzem, chlor, bizmut, arsen. Mleczko jest skarbnicą witamin.

Świeca woskowa choinka. Wysokość 10,5 cm, średnica 5 cm.

Klasyczna świeca woskowa w kształcie walca. Średnica 3,8 cm, wysokość 7 cm.

Świeca zwijana z węzy pszczelej w kształcie walca. Kolor naturalny. Wysokość 1,5 cm, średnica 4,5 cm.

Napój ryżowy z wapniem wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzących z upraw ekologicznych, nie zawiera soi, laktozy, glutenu.  

Bezglutenowe paluszki słone kukurydziane.

Informacje na temat opakowania

Taniej -10%

Napój ryżowy z wanilią powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna ryżu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy z grupy B, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Taniej -10%

Napój orkiszowy z dodatkiem migdałów bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym.

Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Łatwe w przygotowaniu, bogate w błonnik, bezglutenowe płatki owsiane.

Taniej -10%

Napój orkiszowy naturalny bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna orkiszu bogate są w wszelkiego rodzaju witaminy, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Bezpośredni sok z ekologicznych limonek, pochodzących ze słonecznej Sycylii. Polecamy jako dodatek do marynat i sosów.

Wegetariańska margaryna, bez nabiału zwierzęcego.

Taniej -13%

Naturalna pasta bogata w Xylitol. Organiczne składniki zapewniają bezpieczeństwo i zdrowie.

Taniej 88,00 zł

Miód Manuka MGO 550+ 500g, to produkt wybierany przez klientów, którzy chcą kupić najlepszy i najmocniejszy z dostępnych na rynku miód Manuka. Charakteryzuje się bardzo wysoką, certyfikowaną zawartością methylglyoxalu (MGO) na poziomie 550+ mg/kg.

Ekologiczny napój migdałowy z rozdrobnionych migdałów z dodatkiem syropu z agawy.

Taniej -10%

Napój orkiszowy z wapniem bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna orkiszu bogate są we wszelkiego rodzaju witaminy, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Propolis - balsamiczno-żywiczna substancja zbierana przez pszczoły robotnice z pączków i młodych pędów drzew liściastych i iglastych oraz roślin.

Czysty olejek z drzewa Manuka jest wyjątkowo silnym antyseptykiem, ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne.

Kit pszczeli, czyli propolis - balsamiczno-żywiczna substancja zbierana przez pszczoły robotnice z pączków i młodych pędów drzew liściastych i iglastych oraz roślin.

Taniej -13%

Naturalna pasta bogata w Xylitol. Organiczne składniki zapewniają bezpieczeństwo i zdrowie.

Taniej -10%

Napój ryżowo-kokosowy Natumi, podobnie jak pozostałe napoje tej firmy ma uniwersalne zastosowanie.

Malina w miodzie. Malina jest jednym z najstarszych owoców, wykorzystywanych przez tysiąclecia w celach kulinarnych w różnej postaci. Malina i miód, to po prostu strzał w dziesiątkę.

Klasyczna świeca woskowa w kształcie walca. Średnica 6,5 cm, wysokość 10,5 cm.

Świeca woskowa Stołowa. Wysokość 22 cm, średnica 1 cm.

Taniej 25,00 zł

Nowozelandzki, Aktywny Miód Manuka MGO 400+ 250g, to jeden z najczęściej kupowanych produktów. Najkorzystniejsza relacja stężenia methylglyoxalu (MGO) do ceny, w małym słoiku. Bardzo wysoka, certyfikowana zawartość methylglyoxalu na poziomie 400mg/kg (MGO 400+).

Ekologiczne cytryny z imbirem w syropie.

Ekologiczny napój migdałowy z rozdrobnionych migdałów klasyczny.

POLSKI SMAK, to Rarytas dla wszystkich, którzy kochają pyszną czekoladę mleczną, a jednocześnie chcieliby spróbować czekolad naprawdę wyjątkowych. Najbardziej kakaowe czekolady mleczne na polskim rynku.

Ekologiczny deser kokosowy bez dodatków. Idealny jako przekąska lub na śniadanie.

Taniej 118,00 zł

Zestaw dwóch Miodów Manuka 400+ 500g, dla osób nastawionych na długofalowe stosowanie miodu w codziennej diecie.

Naturalna przekąska kukurydziana. Produkt wytłoczony z naturalnej kukurydzy.

Taniej -10%

Napój owsiany wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa, chronionego przed zanieczyszczeniem od innych zbóż.

Góra