Mleczko pszczele w miodzie 400g Dydex

DYDNP_003

Bądź pierwszy, napisz opinię!

63,00 zł

Zyskujesz 63 pkt [?]
  Najpopularniejszym sposobem na przechowywanie mleczka, z zachowaniem jego wartości odżywczych, jest zmieszanie go z miodem. Ponieważ mleczko stanowi 5% takiej mieszanki, smak samego mleczka jest ledwo wyczuwalny.


  Przygotowanie:
  Świeżo odwirowany miód przepuszczany jest przez delikatny filtr. Jeżeli miód był zebrany wcześniej, jest on najpierw rozpuszczany w temperaturze 45°C. Następnie mieszanka miodów (miód akacjowy i słonecznikowy) jest wlewana do maszyny mieszającej. Następnie dodawany jest kremowany miód z rzepaku (w ilości 10-20%). Na końcu dodawane jest mleczko pszczele. Całość jest mieszana w chłodni od 5 do 6 dni, w stałej temperaturze 14°C. W tym czasie miód ulega naturalnej krystalizacji, powstające kryształki miodu ulegają rozciągnięciu w czasie mieszania, i w ten oto sposób otrzymujemy „aksamitną” spójność produktu. Na koniec całość zamykana jest w słoiczku. Pod wpływem kremowania, mleczko nie wypływa na powierzchnie słoiczka.

  Podawać codziennie 2 razy po 1 łyżeczce, tzn. 2 razy po około 10 gram produktu, w ten sposób ilość samego mleczka będzie wynosić 2 razy po 0,5 gram. Można zwiększyć porcje do 2 razy po 2 łyżeczki, czyli 2 razy po 1 gram mleczka.

  Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią, może być przechowywany w temperaturze pokojowej. Jeżeli przechowywany w lodówce, może utrzymać pełne wartości odżywcze nawet do 1 roku. Produkt zawiera wyłącznie składniki naturalne.

  Producent:

  60% - miód słonecznikowy, 20% - miód akacjowy, 15% - miód rzepakowy, 5% - substancja czynna mleczko pszczele

  Produkt nie zawiera barwników, wzmacniaczy smaków lub konserwantów. Surowce podstawowe pochodzą z Węgier, i są przetwarzane zgodnie z najwyższymi standardami HACCP.

  Czas wysyłki24 godziny

  Napisz opinię

  Mleczko pszczele w miodzie 400g Dydex

  Mleczko pszczele w miodzie 400g Dydex

  Najpopularniejszym sposobem na przechowywanie mleczka, z zachowaniem jego wartości odżywczych, jest zmieszanie go z miodem. Ponieważ mleczko stanowi 5% takiej...

  Produkty powiązane

  Góra