Czyste Mleczko pszczele 100g Dydex

DYDNP_002

Ocena: 
 (3 opinie)

Napisz opinię!

183,00 zł 196,77 zł

Zyskujesz 182 pkt [?]

196,77 zł / 183,00 zł

  Drodzy Klienci, mlecopakowanie-chlodnicze.jpgzko pszczele wymaga transportu w niskich temperaturach, dlatego wysyłamy je wyłącznie od poniedziałku do czwartku i tylko w opakowaniu chłodniczym! Jeśli chcą Państwo zapoznać się z procesem pakowania i przygotowywania przesyłki zawierającej Opakowanie Chłodnicze a także omówieniem wszystkie elementy wchodzące w skład takiego opakowania, to proszę kliknąć w poniższy link. Jednocześnie informujemy, że opakowanie chłodnicze dla Mleczka Pszczelego jest całkowicie bezpłatne!

  Mleczko pszczele zwane potocznie eliksirem młodości jest produktem naturalnym zawierającym ponad 150 aktywnych składników odżywczych w tym ponad 20 makro- i mikroelementów, m.in. miedź, magnez, potas, fosfor, żelazo, cynk, siarkę, mangan, nikiel, kobalt, krzem, chlor, bizmut, arsen. Mleczko jest skarbnicą witamin.

  W dużych ilościach występuje w nim kwas pantotenowy, kwas nikotynowy, witamina PP oraz inozytol, w mniejszych obecne są witaminy B1, B2, B6, C, biotyna, kwas foliowy i witamina B12. Natomiast witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E) występują w ilościach śladowych. Poza tym posiada właściwości bakteriostatyczne i bakteriobójcze.

  Suplementy diety nie zastąpią zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia!
  Według międzynarodowych badań i testów miód jest naturalnym lekarstwem, współczesnym suplementem diety i lekiem przyszłości niepowodującym żadnych efektów ubocznych.


  Uwaga:
  Pacjenci z wysokim ciśnieniem krwi (nadciśnienie)/niskim ciśnieniem krwi (niedociśnienie) mogą przyjmować jedynie małe dawki mleczka pszczelego pod ścisłym nadzorem lekarza i z kontrolą ciśnienia. Mleczko pszczele może obniżyć ciśnienie krwi po przyjęciu jednej dawki, co może wywołać komplikacje. Dawkę należy dostosować w trakcie leczenia. Mleczka pszczelego nie należy przyjmować bez konsultacji z lekarzem, jeżeli zdiagnozowano u Ciebie wysokie ciśnienie!

  • Osoby uczulone na miód nie powinny stosować mleczka pszczelego!
  • Nie podawać dzieciom poniżej 12 miesiąca życia!
  • Nie podawać mleczka pszczelego dzieciom uczulonym na miód!

  Mleczko pszczele to jedyny produkt naturalny zawierający ponad 150 substancji czynnych. Zawiera ono mnóstwo różnych substancji niezbędnych w naszej diecie. Skład mleczka pszczelego jest bogaty i zróżnicowany, jest więc bardzo korzystny dla naszego zdrowia.

  Mleczko pszczele składa się z 66-67% z wody. Jednym z najważniejszych składników jest białko nieoczyszczone, którego jest aż 12-18%. Zawiera ono również osiem aminokwasów egzogennych i dziesięć aminokwasów drugorzędowych, jak również kwasy tłuszczowe (mirystyna, kwas palmitynowy i stearynowy). Mleczko pszczele zawiera te same cukry co miód (fruktozę, glukozę, sacharozę, rybozę). Jest bogate w witaminy z grupy B, które odgrywają ważną rolę w metabolizmie mięśni, wątroby, nerek oraz komórek mózgowych. Ma ono więc duże znaczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych i chorób mózgu. Udowodniono, że witamina B5 znajdująca się w mleczku pszczelim może pomóc w zmniejszeniu poziomu stresu. Pozostałe witaminy to: A, C, D, E, H, K, P.

  Mleczko pszczele jest naturalnym źródłem acetylocholiny służącej jako neuroprzekaźnik oraz 10-HDA (kwas hydroksydekanowy), który chroni organizm przed patogenami (bakterie, grzyby, wirusy) i pomaga je eliminować.

  Mleczko pszczele zawiera wysoki poziom gamma-globulin, które wspomagają układ odpornościowy i chronią przed infekcjami. Zawiera też takie pierwiastki jak: siarka, mangan, nikiel, kobalt i minerały: wapń, miedź, żelazo, fosfor, potas, azot, selen i siarka. Minerały te odgrywają ważną rolę w przypadku metabolicznych funkcji organizmu.

  Producent:

  100% mleczko pszczele

  Czas wysyłki24 godziny
  Ocena 
  10-01-2021

  Polecam

  Szybka wysyłka a mleczko bardzo świeże

   Ocena 
   11-12-2020

   Jan

   Super miód

    Ocena 
    13-10-2020

    Szybka wysyłka

    Dziękuję, w przypadku mleczka to krytyczne.

    Mleczko stosuję od lat - dla mnie niezastąpione.

     Napisz opinię

     Napisz opinię

     Czyste Mleczko pszczele 100g Dydex

     Czyste Mleczko pszczele 100g Dydex

     Drodzy Klienci, mleczko pszczele wymaga transportu w niskich temperaturach, dlatego wysyłamy je wyłącznie od poniedziałku do czwartku i tylko w opakowaniu...

     Produkty powiązane

     Góra