Spray doustny z Miodem Manuka MGO 400+ i Propolisem BIO 30 20ml Manuka Health

PROPH_SPRAYMANUKA20

Bądź pierwszy, napisz opinię!

68,91 zł

Zyskujesz 68 pkt [?]

  Miód Manuka MGO™ 400+ i Propolis BIO30™ pochodzą z Nowej Zelandii, kraju o najwyższej czystości ekologicznej.

  Spray doustny z Miodem Manuka MGO 400+ i Propolisem BIO30™, suplement diety

  Składnik aktywny

  W 0,2 ml (1 rozpylenie)

  W 0,8 ml (4 rozpylenia)*

  Miód Manuka

  20 µl

  80 µl

  Propolis BIO30

  6 µl

  24 µl

  Olejek z mięty pieprzowej

  0,4 µl

  1,6 µl

  Olejek anyżowy

  0,4 µl

  1,6 µl

  Olejek z mirry

  0,2 µl

  0,8 µl

  Olejek z goździków

  0,16 µl

  0,64 µl

  *zalecana dzienna porcja produktu. Produkt zawiera 25 porcji.

  Zalecane spożycie: Wstrząsnąć przed użyciem. Spray jednokrotnie rozpylić w jamie ustnej w kierunku gardła. Stosować 4 razy dziennie. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.

  Objętość netto: 20 ml
  Kraj produkcji: Nowa Zelandia

  woda, gliceryna, Miód Manuka MGO 400+ 10%, nowozelandzki Propolis 3%, olejek z mięty pieprzowej, olejek anyżowy, olejek z mirry, olejek z goździków, stabilizator: guma ksantanowa.

  Manuka Health jest pionierem w tworzeniu i propagowaniu szerokiej gamy produktów naturalnych, o unikalnych właściwościach związków bioaktywnych, występujących w przyrodzie tylko w rodzimej, Nowozelandzkiej florze. Współpracuje z czołowymi ośrodkami naukowo-badawczymi w Japonii, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Nowej Zelandii w zakresie potwierdzenia skuteczności działania swoich produktów, w tym: MGO ™ Manuka Honey, BIO30 ™ Propolis, żywności funkcjonalnej, suplementów diety oraz Miodu Manuka MGO ™ pod kątem leczenia ran i pielęgnacji skóry. Manuka Health jako pierwsza na świecie opracowała i ustaliła dokładny, naukowy system certyfikacji dla miodów Manuka, bazującego na stężeniu jego związków bioaktywnych. Powstały w ten sposób system certyfikacji jest wynikiem badań i testów przeprowadzonych w Instytucie Chemii Żywności na Politechnice Drezdeńskiej w Niemczech pod kierownictwem profesora Thomasa Henle.

  Profesor Henle i jego ekipa byli pierwszymi, którzy udowodnili i udokumentowali, że ​​za właściwości Miodu Manuka odpowiedzialny jest w głównej mierze aktywny składnik miodu, którym jest methylglyoxal (MGO), a jego tzw. „aktywność trwała” nie wynika z nadtlenku wodoru i jego ilościowej zawartości w miodzie.

  Nowozelandzka fauna i flora ewoluowała w całkowitej izolacji przez ponad 80 milionów lat, w rezultacie czego, osiągnęły najwyższe poziomy naturalnych bioaktywnych związków, których nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie. Dlatego też dla zachowania ich naturalnych właściwości, nad którymi przyroda pracowała tyle lat, podczas procesu przetwarzania miodu, nie korzysta się z chemii przemysłowej, która mogła by ten efekt zaprzepaścić. Zarówno miody, jak i pozostałe produkty, spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa, dla zapewnienia i utrzymania stałego poziomu związków bioaktywnych.

  Cała firma – od biur, aż po magazyny, korzysta ze specjalnie skonstruowanego na potrzeby firmy, zamkniętego systemu wodnego, który zapewnia pełny recykling wody. Polityka firmy wyklucza także używanie jakikolwiek chemicznych środków czystości wewnątrz zakładu i na zewnątrz, w jego najbliższym sąsiedztwie.

  Manuka Health jest mocno zaangażowana w najbardziej zaawansowane praktyki biznesowe, dążące do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
  Czas wysyłki2-3 dni

  Napisz opinię

  Spray doustny z Miodem Manuka MGO 400+ i Propolisem BIO 30 20ml Manuka Health

  Spray doustny z Miodem Manuka MGO 400+ i Propolisem BIO 30 20ml Manuka Health

  Miód Manuka MGO™ 400+ i Propolis BIO30™ pochodzą z Nowej Zelandii, kraju o najwyższej czystości ekologicznej. Spray doustny z Miodem Manuka MGO™ 400+ i Propolisem...

  Produkty powiązane

  Góra