Miód malina leśna 1000g Eko-Barć

P.BARC_011

58,35 zł

Zyskujesz 58 pkt [?]

Miód z maliny leśnej jest miodem oryginalnym i stosunkowo rzadko spotykanym, tak rzadko, że ciężko jest znaleźć o nim informacje w pszczelarskiej literaturze. Jest miodem jasnym jak większość miodów wiosennych, po skrystalizowaniu ma kolor prawie biały, niekiedy lekkokremowy. Doskonale nadaje się do sporządzania napojów orzeźwiających, słodzenia ciast, deserów, sprawdza się wyśmienicie jako dodatek do lodów i owoców. Smak malin leśnych przypomina odmiany malin wczesnowiosennych, ale bez tak wyraźnego posmaku kwaskowego. Miód malinowy, bez względu na ich gatunek jest lubiany zwłaszcza przez dzieci i jest im też z 'kilku innych względów' szczególnie dedykowany.

100% miód naturalny

Kilka słów o producencie: Eko-Barć
Pasieka "Eko-Barć" rodziny Patalas, to pierwsza pasieka w Polsce wytwarzająca produkty pszczele zgodnie z kryteriami stowarzyszenia "Ekoland", które zrzesza producentów żywności ekologicznej, produkowanej w zgodzie z naturą, nie stosuje się syntetycznych środków ochrony roślin (pestycydów, fungicydów, herbicydów itd.), nie stosuje się substancji czynnych takich jak antybiotyki, hormony, przyspieszacze wzrostu.
Pasieka Eko-Barć jest usytuowana w Borach Człuchowskich, w zachodniej części Borów Tucholskich (dokładnie w osadzie Biernatka), o największej lesistości w kraju, na obszarze którego występuje wysoki odsetek lasów mieszanych. Miody z tej Pasieki są „żywe” – aktywne biologicznie, tłoczone na zimno, następnie pakowane ręcznie, nie podgrzewane, w związku z czym szybko krystalizują, nie są stabilizowane chemicznie. Fenomen miodów tkwi w rodzinnych sekretach i patentach jego produkcji i wytwarzania.
Czas wysyłki 24 godziny

Napisz opinię

Miód malina leśna 1000g Eko-Barć

Miód malina leśna 1000g Eko-Barć

Miód z maliny leśnej jest miodem oryginalnym i stosunkowo rzadko spotykanym. Lubiany szczególnie przez dzieci i im dedykowany. Idealny do ciast, deserów, lodów, owoców.

Produkty powiązane

Góra