Taniej -8%

Makaron razowy Penne Semolina BIO 500g Alce Nero

Makaron razowy Penne Semolina BIO 500g Alce Nero

BP_2883

Bądź pierwszy, napisz opinię!

8,77 zł 9,54 zł

Zyskujesz 8 pkt [?]

  Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z pszenicy durum z pełnego przemiału.

  Przygotowanie: 1 litr wody na 100 g makaronu, 10 g soli. Czas gotowania 'al dente': 9 min.

  Producent:

  Mąka z pszenicy durum z pełnego przemiału* *Składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 050003.

  Alce Nero powstała w 1970 roku, kiedy dwóch młodych włoskich rolników zdecydowała się podjąć nowy rodzaj działalności – produkcja zdrowej żywności z poszanowaniem środowiska. Wkrótce Alce Nero stało się pionierem ekologicznej rewolucji, łączącej stare metody upraw z najbardziej zaawansowanymi badaniami w zakresie zdrowia i środowiska naturalnego. Dzisiaj techniki produkcyjne ewoluowały, ale znak jakości firmy nadal opiera się na prostych zasadach, na bazie których Alce Nero wyrosło – z miłości do żywności, poszanowania środowiska naturalnego i zakazu stosowania syntetycznych substancji chemicznych.

  Alce Nero dziś jest nie tylko wiodącą marką produkcji organicznej we Włoszech, ale również staje się rozpoznawalnym znakiem towarowym na całym świecie. Celem firmy jest utrzymanie stałego rozwoju, upowszechnianie i pielęgnowanie w sobie pasji do poprawy jakości produktów, rolnictwa Fair Trade i ochrony środowiska, które nadal jest pełne bogactw naturalnych.
  Czas wysyłki2-3 dni
  PromocjeWiosenna promocja!

  Napisz opinię

  Makaron razowy Penne Semolina BIO 500g Alce Nero

  Makaron razowy Penne Semolina BIO 500g Alce Nero

  Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z pszenicy durum z pełnego przemiału. Przygotowanie: 1 litr wody na 100 g makaronu, 10 g soli. Czas gotowania 'al dente': 9...

  Produkty powiązane

  Góra