Miód leśny BIO 1000g Eko-Barć

P.BARC_003

Bądź pierwszy, napisz opinię!

73,90 zł

Zyskujesz 73 pkt [?]

Miód leśny powstał z myślą o smakoszach i poszukiwaczach aromatów. Pszczoły zaklęły w tej ciemno-bursztynowej słodyczy zapach malin oraz leśnych ziół i kwiatów. Skupia w sobie działanie ziół z nektarów, z których powstaje. Połączone właściwości mniszka lekarskiego, maliny, kruszyny, szałwii lekarskiej, dziurawca i rumianku powodują, że miód leśny, jest prawdziwym 'lekiem na każde zło'. Miód o zapachu leśnych kwiatów i dzikiej maliny. Doskonale komponuje się z deserami, kremami lub jogurtem. Jest bardzo wrażliwy na wysokie temperatury, dlatego najlepiej spożywać go na zimno.

100% miód naturalny

Kilka słów o producencie: Eko-Barć
Pasieka "Eko-Barć" rodziny Patalas, to pierwsza pasieka w Polsce wytwarzająca produkty pszczele zgodnie z kryteriami stowarzyszenia "Ekoland", które zrzesza producentów żywności ekologicznej, produkowanej w zgodzie z naturą, nie stosuje się syntetycznych środków ochrony roślin (pestycydów, fungicydów, herbicydów itd.), nie stosuje się substancji czynnych takich jak antybiotyki, hormony, przyspieszacze wzrostu.
Pasieka Eko-Barć jest usytuowana w Borach Człuchowskich, w zachodniej części Borów Tucholskich (dokładnie w osadzie Biernatka), o największej lesistości w kraju, na obszarze którego występuje wysoki odsetek lasów mieszanych. Miody z tej Pasieki są „żywe” – aktywne biologicznie, tłoczone na zimno, następnie pakowane ręcznie, nie podgrzewane, w związku z czym szybko krystalizują, nie są stabilizowane chemicznie. Fenomen miodów tkwi w rodzinnych sekretach i patentach jego produkcji i wytwarzania.
Czas wysyłki 24 godziny
Barwa miodu Ciemnożółta
Konsystencja miodu Skrystalizowana (Krupiec)
Smak miodu Intensywny żywiczny
Czas krystalizacji miodu Bardzo krótki (1-3 mies.)
Kraj pochodzenia miodów Polska
Region zbiorów miodu Pomorze
Czas zbiorów miodu Lato
Gramatura miodu Duża (powyżej 1kg)
Miody Surowe RAW Nie
Rok zbiorów 2019

Napisz opinię

Miód leśny 1000g Swojskie Miody

Miód leśny 1000g Swojskie Miody

Leśny miód powstał z myślą o smakoszach i poszukiwaczach aromatów. Pszczoły zaklęły w nim zapach malin i kwiatów leśnych.

Produkty powiązane

Góra