Olejek Manuka 10 ml Manuka Health

PROPH_OLMAN10

Bądź pierwszy, napisz opinię!

97,00 zł

Zyskujesz 97 pkt [?]

  Olejek Manuka 100% naturalny, olejek eteryczny. Nowość! Teraz możesz poczuć się jak w Nowej Zelandii, nie wychodząc z domu. Zadbaj o swoją skórę, w naturalny sposób i wypróbuj Olejek Manuka – 100% naturalny olejek eteryczny. Olejek Manuka – właściwości Olejek Manuka wytwarzany z liści i gałązek krzewu Leptospermum scoparium. Czasami nazywa się go: nowozelandzki olejek drzewa herbacianego. Jednak to nie to samo! Olejek z drzewa herbacianego i olejek manuka różni skład chemiczny, a właściwości olejku manuka mają inną wartość biologiczną. Olejek manuka to 100% naturalny olejek eteryczny, pozyskuje się go wyłącznie z dziko rosnących krzewów manuka.

  Surowce zbierane są ręcznie, a krzewy manuka przycina się jedynie co 3-5 lat. Olejek manuka można pozyskać poprzez podgrzewanie gałązek lub liści. Odparowanie olejku, pozwala go wyizolować. Proces destylacji parą wodną może trwać nawet 36 godzin. Ze 100 gramów surowców uzyskuje się około 17 gramów olejku manuka, mającego wyjątkowe właściwości.

  Za niepowtarzalne właściwości olejku manuka odpowiadają naturalne związki chemiczne czyli: triketony – nie spotkasz ich w innych olejkach eterycznych, a także seskwiterpenowe węglowodory, monoterpenowe węglowodory, oraz ich tlenowe pochodne. Olejek Manuka – zapach Nowej Zelandii Nowa Zelandia to kraj o najczęstszym powietrzu, ma to duży wpływ na faunę i florę w tym regionie. Co czujesz gdy wyobrażasz sobie dziewicze tereny Nowej Zelandii? Jak pachną kwiaty krzewu manuka? Olejek manuka to zapach, którego nie pomylisz z żadnym innym. Lekko ziołowy, dający poczucie przebywania na łące, obcując z naturą. Bez sztucznych substancji zapachowych. W 100% naturalny. Od teraz zapach Nowej Zelandii, może towarzyszyć Ci każdego dnia.

  Na co Olejek Manuka?

  Olejek manuka to doskonały olejek do masażu. Połącz 4 krople olejku z olejem bazowym i wykonaj masaż ciała. To wystarczy, by przenieść się myślami przenieść do Nowej Zelandii. Możesz stosować olejek manuka na skórę, jest to produkt kosmetyczny w 100% naturalny. Zapach olejku manuka, chętnie dodawany jest do perfum i kosmetyków, idealnie nadaje się do aromaterapii. Porównując do olejku z drzewa herbacianego zapach olejku manuka nie ma „lekarskiej” nuty, która nie jest tolerowana przez wszystkich. Olejek Manuka – gdzie kupić Oryginalny olejek manuka z Nowej Zelandii, znajdziesz tylko u sprawdzonych producentów i oficjalnych dystrybutorów. To da Ci pewność, że Twój olejek manuka ma wysoką jakość.

  Etykieta: Olejek Manuka. Produkt kosmetyczny do stosowania na skórę. Unikać kontaktu nierozcieńczonego ze skórą i błonami śluzowymi.

  Sposób użycia: rozcieńczyć max. 4 krople olejku Manuka MHNZ w 50 ml oleju migdałowego i w takiej formie stosować na skórę. Nie używać nierozcieńczonego! Ingredients: Leptospermum Scoparium- Manuka Oil. Zawiera D-Limonen, Linalool. Destylacja parowa. Objętość netto: 10ml

  Chronić przed światłem i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Kraj pochodzenia olejku: Nowa Zelandia.

  Producent:

  100% olejek manuka

  Manuka Health jest pionierem w tworzeniu i propagowaniu szerokiej gamy produktów naturalnych, o unikalnych właściwościach związków bioaktywnych, występujących w przyrodzie tylko w rodzimej, Nowozelandzkiej florze. Współpracuje z czołowymi ośrodkami naukowo-badawczymi w Japonii, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Nowej Zelandii w zakresie potwierdzenia skuteczności działania swoich produktów, w tym: MGO ™ Manuka Honey, BIO30 ™ Propolis, żywności funkcjonalnej, suplementów diety oraz Miodu Manuka MGO ™ pod kątem leczenia ran i pielęgnacji skóry. Manuka Health jako pierwsza na świecie opracowała i ustaliła dokładny, naukowy system certyfikacji dla miodów Manuka, bazującego na stężeniu jego związków bioaktywnych. Powstały w ten sposób system certyfikacji jest wynikiem badań i testów przeprowadzonych w Instytucie Chemii Żywności na Politechnice Drezdeńskiej w Niemczech pod kierownictwem profesora Thomasa Henle.

  Profesor Henle i jego ekipa byli pierwszymi, którzy udowodnili i udokumentowali, że ​​za właściwości Miodu Manuka odpowiedzialny jest w głównej mierze aktywny składnik miodu, którym jest methylglyoxal (MGO), a jego tzw. „aktywność trwała” nie wynika z nadtlenku wodoru i jego ilościowej zawartości w miodzie.

  Nowozelandzka fauna i flora ewoluowała w całkowitej izolacji przez ponad 80 milionów lat, w rezultacie czego, osiągnęły najwyższe poziomy naturalnych bioaktywnych związków, których nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie. Dlatego też dla zachowania ich naturalnych właściwości, nad którymi przyroda pracowała tyle lat, podczas procesu przetwarzania miodu, nie korzysta się z chemii przemysłowej, która mogła by ten efekt zaprzepaścić. Zarówno miody, jak i pozostałe produkty, spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa, dla zapewnienia i utrzymania stałego poziomu związków bioaktywnych.

  Cała firma – od biur, aż po magazyny, korzysta ze specjalnie skonstruowanego na potrzeby firmy, zamkniętego systemu wodnego, który zapewnia pełny recykling wody. Polityka firmy wyklucza także używanie jakikolwiek chemicznych środków czystości wewnątrz zakładu i na zewnątrz, w jego najbliższym sąsiedztwie.

  Manuka Health jest mocno zaangażowana w najbardziej zaawansowane praktyki biznesowe, dążące do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
  Czas wysyłki24 godziny

  Napisz opinię

  Olejek Manuka 10 ml Manuka Health

  Olejek Manuka 10 ml Manuka Health

  Olejek Manuka 100% naturalny, olejek eteryczny. Nowość! Teraz możesz poczuć się jak w Nowej Zelandii, nie wychodząc z domu. Zadbaj o swoją skórę, w naturalny...

  Produkty powiązane

  Góra