Cynk - Zinc Complex 30 kapsułek - suplement diety dr Mercola

KEN_012

78,00 zł

Zyskujesz 78 pkt [?]

Cynk to mikroelement o cennych dla organizmu właściwościach. Organizm nasz sam nie wytwarza ani nie magazynuje tego związku.


Właściwości cynku:


  • reguluje ekspresję genu i wspomaga prawidłowy wzrost komórek
  • wspomaga odporność i utrzymuje prawidłowy metabolizm organizmu
  • jest niezbędny do prawidłowego odczuwania smaku i zapachu
  • wspomaga wzrok
  • wspomaga prawidłowy rozwój organizmu
 

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie.


 


Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu,  w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 


Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Producent:

glukonian cynku, chelat aminokwasowy cynku, cytrynian cynku, celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza), palmitynian askorbylu (zachowuje świeżość)
KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Spółka Jawna jest firmą zajmującą się importem, produkcją i dystrybucją suplementów diety. Na rynku polskim i kanadyjskim funkcjonuje od 1991 roku. Partnerzy kanadyjscy mają nie tylko duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności, ale także wszelkie uprawnienia (w tym GMP). Ambicją firmy jest umożliwienie Państwu dokonania zakupu najlepszych suplementów diety obecnie dostępnych na świecie. Regułą i absolutną podstawą działalności jest wnikliwa weryfikacja każdego producenta, stosowanych przez niego technologii, kontroli jakości używanych surowców do produkcji i produktu końcowego.
 
Zaletą oferowanych Państwu suplementów diety jest niewątpliwie fakt, że zawierają one wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych. Wzrostowi świadomości społeczeństwa o znaczeniu profilaktyki zdrowia towarzyszy coraz większe zainteresowanie zdrowymi ekologicznymi naturalnymi produktami.
Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Cynk - Zinc Complex 30 kapsułek - suplement diety dr Mercola

Cynk - Zinc Complex 30 kapsułek - suplement diety dr Mercola

Cynk w kapsułkach.

Produkty powiązane

Góra