Sposoby płatności

Zazwyczaj decydujesz się na płatność  przelewem, a może wolisz zapłacić bezpośrednio w momencie odbioru przesyłki od kuriera? Nie ma problemu, dajemy Tobie obie możliwości, sam zadecyduj jak będziesz płacił za złożone w naszym sklepie zamówienia.  Dla ułatwienia, w kilku słowach przedstawiamy Tobie obie formy płatności.


Przelew zwykły

Płatności dokonujesz przelewem ze swojego konta na konto naszej firmy. Zamówienie realizujemy po dokonaniu przez Ciebie płatności i potwierdzeniu wpłaty przez nasz dział księgowy. Średni czas oczekiwanie na realizację przelewu wynosi 1 dzień roboczy (zobacz przykłady). Zamówienie realizowane jest zazwyczaj następnego dnia roboczego, po potwierdzeniu wpłaty.
  1. Przelew (klient ): 8.00 /  Wpłata (sklep): 15.00 / realizacja zamówienia: następny dzień roboczy
  2. Przelew (klient ): 13.00 /  Wpłata (sklep): 11.00 dnia następnego / wysyłka: do godz. 16.00
Najważniejszą zaletą tej formy płatności są nawet do 50% niższe koszty przesyłki niż w przypadku płatności za pobraniem. Różnice w kosztach przesyłki związane są z dodatkowymi opłatami na rzecz firmy kurierskiej za usługę pobraniową.

Karty kredytowe i szybkie płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i szybkimi płatnościami przeprowadzane są za pośrednictwem PayU.pl. Płatności kartą kredytową i szybkim przelewem dokonujesz zaraz po złożeniu zamówienia. Potwierdzenie płatności otrzymujemy w kilka minut po jej dokonaniu dzięki czemu realizacja zamówienia może się odbyć nawet tego samego dnia

*w zależności od dostępności i czas realizacji zamówienia poszczególnych produktów. Szybkie płatności pozwalają na płatność przelewem z konta bez konieczności osobnego logowania.
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB.jpg


Pobranie

Płatności dokonujesz w chwili odbioru przesyłki od kuriera. Firmy kurierskie nie akceptują płatności kartami kredytowymi, jedyna akceptowana forma płatności to gotówka.  Zamówienie realizowane jest zazwyczaj tego samego dnia roboczego, średni czas realizacji wynosi 24 godziny. Płatność za pobraniem polecamy klientom, którzy chcą jak najszybszej realizacji zamówienia.

Uwaga! - w przypadku płatności "Za Pobraniem" kurier jest zobowiązany do wydania paczki dopiero po uiszczeniu opłaty. Jest to procedura na którą nie mamy żadnego wpływu, stosują ją wszystkie firmy kurierskie. Po wydaniu paczki kurier nie ma obowiązku czekać do momentu sprawdzenia jej zawartości przez Klienta. W przypadku wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta


Góra