Program lojalnościowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego dzięki któremu można uzyskać stałe rabaty za zakupy w sklepie swiatmiodow.pl

Uwaga - Program lojalnościowy jest całkowicie bezpłatny!

Podstawowe informacje

Każdy zarejestrowany Klient będzie otrzymywał punkty za zrealizowane zamówienia. Jedna wydana złotówka to jeden punkt do programu lojalnościowego. Punkt służą do przekraczania kolejnych progów rabatowych. Im więcej punktów będziesz posiadał na koncie tym większy uzyskasz rabat. Rabat jest przyznawany na stałe i nie może ulec zmniejszeniu. Rabat można zwiększyć dokonując kolejnych zakupów i zbierając więcej punktów w programie lojalnościowym.

Otrzymany rabat dotyczy wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu swiatmiodow.pl, również produktów promocyjnych i sprzedawanych w pakietach lub zestawach. Dzięki temu że promocje łączą się, każdy klient będzie mógł dokonywać zakupów produktów promocyjnych w jeszcze niższych cenach.

Rejestrując się w sklepie internetowym swiatmiodow.pl automatycznie tworzysz konto Klienta w obu sklepach. Wszystkie nasze sklepy działają w oparciu o jeden system i są wspólnie administrowane. Oczywiście twoje dane są w naszej bazie w 100% bezpieczne. Nie ma absolutnie żadnego obowiązku korzystania z oferty wszystkich naszych sklepów. 

Jedną z zalet takiego rozwiązania jest wspólny Program Lojalnościowy. Punkty za dokonane zakupy we wszystkich naszych sklepach sumują się i wpływają na łączny rabat. W związku z tym dokonując zakupów w jednym sklepie możecie korzystać z uzyskanych progów rabatowych w pozostałych sklepach. 


Jak przystąpić do programu lojalnościowego

Wystarczy założyć konto w naszym sklepie internetowym. Rejestracji można dokonać klikając na: Zarejestruj » lub zakładając konto w trakcie składania pierwszego zamówienia. Każdy zarejestrowany klient automatycznie przystępuje do programu lojalnościowego.


Wszystko o punktach

Sposób naliczania punktów:
1zł = 1 punkt (100zł = 100 punktów itd.)

Na karcie każdego produktu widnieje informacja ile punktów zostanie dodanych do naszego konta w przypadku zakupu. Zebrane punkty oraz informacje o aktualnym rabacie można sprawdzić w panelu na koncie klienta Konto klienta ». Punkty są zliczane automatycznie, wyłącznie za zrealizowane zamówienia.


Progi rabatowe 2019!

Poniżej znajduje się tabela z nowymi progami rabatowymi, aktualnymi od dnia 15.04.2019 r. Wszyscy zarejestrowani Klienci zostali przypisani automatycznie do nowych, znacznie korzystniejszych progów rabatowych.  Rabat wynikający z programu lojalnościowego dotyczy wszystkich produktów z naszej oferty, łącznie z Pakietami i zestawami. 

500pt (500 zł)5,0%
3000pt (3000 zł)6,0%
6000pt (6000 zł)7,0%
12000pt (12000 zł)8,0%


Jak zdobyć dodatkowe punkty

 1. Pozytywna rekomendacja na Fanpage: 100pt
  Jesteś zadowolony z naszych usług i oferty? Jeżeli tak, to liczymy na ciebie i twoją pozytywną opinię na naszym firmowym Fanpage.
  Napisz kilka pozytywnych słów a my w ramach podziękowania za twój wysiłek dopiszemy 100pkt do Twojego Programu Lojalnościowego.
  Nasz Fanpage znajdziesz tu: Fanpage SWIATMIODOW.pl

 2. Zapisanie do Newslettera: 50pt
  Klient otrzyma punkty po potwierdzeniu rejestracji do Newslettera. W momencie kiedy rezygnuje z subskrypcji punkty są odejmowane z konta.

 3. Opinia o produkcie: 15pt
  Każda ciekawa opinia o produkcie będzie premiowana dodatkowymi 15pt. Oczywiście opinia musi być merytoryczna, związana z produktem przy którym została zamieszczona i dłuższa niż 1-2 zdania. Punkty przyznawane są po zatwierdzeniu opinii przez administratora sklepu.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i przystąpienia do programu lojalnościowego, to się po prostu opłaca.

Artykuł "Program lojalnościowy", wraz ze wszystkimi podpunktami stanowi uzupełnienie regulaminu i powinien być traktowany jako jego integralna część.


Góra