Statusy dostępności

24 godziny

Produkt dostępny w naszym magazynie podręcznym lub w jednym ze sklepów stacjonarnych. W większości przypadków produkty z tym statusem wysyłamy w dniu złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

Ważne! - Część produktów dostępna jest w ilości kilkudziesięciu sztuk, większość w ilości od jednej do kilku sztuk. Może dojąć do sytuacji w której wybrane przez Ciebie produkty będą dostępne w ilości niewystarczającej do realizacji zamówienia w przeciągu 24 godzin. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych szczegółów realizacji zamówienia.


1-2 dni

Produkty z tym statusem są dostępne w naszych magazynach zewnętrznych lub w magazynach naszych kontrachentów. Proces kompletowania zamówienia i jego realizacja mogą zająć do 2 dni roboczych.


2-3 dni

Produkty z tym statusem są dostępne w naszych magazynach zewnętrznych lub w magazynach naszych kontrachentów. Proces kompletowania zamówienia i jego realizacja mogą zająć do 3 dni roboczych.


2-5 dni

Produkty z tym statusem są dostępne wyłącznie w magazynach naszych kontrachentów. Proces kompletowania zamówienia i jego realizacja jest uzależniona od wielu czynników, na które nie mamy bezpośredniego wpływu. Dotyczy to w szczególności małych producentów i hurtowni.

Większość zamówień z tym statusem realizujemy maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych, w wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy do tego więcej czasu.


5-7 dni

Status przeznaczony dla produktów które sprowadzamy tylko na zamówienie. Zazwyczaj od małych dostawców, którzy nie są w stanie zapewnić regularnych dostaw lub realizują dostawy wyłącznie w określonych dniach tygodnia. W związku z czym czas realizacji zamówienia zawierającego produkty z takim statusem może w sprzyjających okolicznościach wynieść 1-3 dni, najczęściej wynosi od 5 do 7 dni roboczych.

7-14 dni

Produkty sprowadzane na zamówienia od dostawców którzy realizują dostawy z dużym opóźnieniem lub sprowadzają produkty bezpośrednio od producentów, tylko na specjalne zamówienie. W niektórych wypadkach będą to również produkty niedostępne, których data ponownej dostępności została potwierdzona i znajdują się w przedsprzedaży.


Powyżej
14 dni

Status zarezerwowany dla produktów, które są niedostępne i w najbliższych 2 tygodniach nie możemy zagwarantować realizacji zamówienia. Także dla produktów, które wymagają specjalnych warunków przewozu, są gabarytowe lub produkowane wyłącznie na zamówienie.

Kontakt tel.

Część produktów oferowanych w naszych sklepach posiada status „Kontakt tel.” Dotyczy to produktów, które są niedostępne w Polsce ale rodzimy dystrybutor sprowadza je na zamówienie. Taki status będzie również widoczny przy produktach oczekujących na dostawę w sytuacji kiedy dystrybutor lub producent nie określił dokładnej daty dostępności ale produkt na pewno trafi do sprzedaży.

Góra