Sklep stacjonarny

Kilka słów o sklepie

Pierwszy sklep stacjonarny Świat Miodów został otwarty w Warszawie na Starym Żoliborzu przy ul.Słowackiego. Bez huku, sztucznych ogni, bez strzelających korków szampana, po cichu i skromnie. Mamy jednak nadzieję, że na długi czas pozostaniemy w tym wspaniałym miejscu, wypełnionym klimatem Starego Żoliborza i sympatią sąsiadów. Sklep nie jest duży, ale ma swój klimat. Wiele pracy włożyliśmy w to, żeby wszyscy nasi Klienci czuli się w nim komfortowo i przyjemnie. Nasze pszczółki, kwiatki i miody widać z daleka i na tyle dobrze, że na witrynach dość często lądują i przesiadują owady zwabione kolorowymi zdjęciami kwiatów i miodów. Mamy nadzieję, że równie chętnie będą odwiedzali nas nasi Klienci.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca, w ofercie sklepu stacjonarnego znajdują się wybrane produkty z naszej oferty internetowej. Klienci, którzy dokonają zamówienia poprzez sklep internetowy, będą oczywiście mogli odebrać zamówienie w godzinach pracy sklepu stacjonarnego. 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  10.00 - 18.00

Jak do nas dojechać

Sklep wprawdzie znajduje się na ul. Cieszkowskiego, ale wejście do sklepu jest od ul. Słowackiego, dlatego szukając Nas, należy podążać wzdłuż ul.Słowackiego. Sklep BioMaluch znajduje się na wysokości Teatru Komedia, po przeciwnej stronie ulicy, pomiędzy Apteką a Sklepem Papierniczym, 200m w linii prostej od Pl.Wilsona dlatego dojazd komunikacją miejską jest znakomity.

 

 Plac Wilsona
Autobusy: 114, 116, 122, 157, 181, 185, 205, 503, 303.   Tramwaje: 6, 15.


Góra