Sok z czerwonych buraków BIO 750ml Rabenhorst

BP_12266

Bądź pierwszy, napisz opinię!

14,50 zł

Zyskujesz 14 pkt [?]

  Sok niewitaminizowany sztucznie. Burak czerwony jest bogaty w kwas foliowy oraz duże ilości wapnia, sodu, potasu, magnezu, fosforu. Ponadto zawiera mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fluor, karoteny, witaminy C, B1, B2, B6, PP i E, antocyjany betainę i błonnik. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Produkt rolnictwa ekologicznego, system kontroli WE 2092/9.

   

  Skład: sok z czerwonych buraków, naturalny sok cytrynowy

  Producent:

  Kilka słów o producencie: Rabenhorst
  Producent wysokiej jakości soków owocowych i warzywnych BIO, nektarów BIO, soków dla dzieci BIO z serii "Rumiane Policzki'', Smoothie BIO, soków prozdrowotnych z serii "VITASSE". 200 letnia tradycja, 200 letnie doświadczenie i uznana obecność na rynku soków w Europie. Rabenhorst zawsze produkował w zgodzie z naturą, w  rzeczywistości był producentem żywności organicznej na długo zanim produkty organiczne były w modzie.
  Narodziny pierwszego soku Rabenhorst – soku winogronowego, datowane są na 1898 rok, kiedy to Lauffs Alexander zdecydował się skorzystać z niedawno odkrytej przez Ludwika Pasteura metody pasteryzacji. Świeży sok winogronowy był popularny wśród hodowców winorośli od wielu lat, ale dopiero wynalezienie pasteryzacji spowodowało, że możliwe stało się przechowywanie i sprzedawanie wina "bezalkoholowego". Na kanwie tego odkrycia powstał sztandarowy do dziś dnia klasyczny Sok z czerwonych winogron firmy Rabenhorst.
  Czas wysyłki2-3 dni
  OpakowanieButelka

  Napisz opinię

  Sok z czerwonych buraków BIO 750ml Rabenhorst

  Sok z czerwonych buraków BIO 750ml Rabenhorst

  Sok niewitaminizowany sztucznie. Burak czerwony jest bogaty w kwas foliowy oraz duże ilości wapnia, sodu, potasu, magnezu, fosforu. Ponadto zawiera mangan,...

  Produkty powiązane

  Góra