58,90 zł

Miód wrzosowy, zwany przez znawców 'Królem Miodów', 'Panem pól wrzosowych', 'Płynnym bursztynem'. Aksamitny i delikatny w smaku, lekko gorzki ze słodkim dnem, z wyczuwalną nutą ostrości w oddali.

44,49 zł

Na dziewiczym terenie słynnego dębowego lasu na płaskowyżu Foloi As w Mountain Elias pozyskiwany jest jeden z najbardziej nieocenionych miodów greckiej natury.

63,49 zł

Miód mniszkowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

83,49 zł

Miód borówkowy z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

Miodowe zestawy upominkowe - nowa, zdrowa świąteczna moda trwa!

  (0)

Świąteczne prezenty... Któż nie lubi ich otrzymywać? Cieszą nas nie tylko podarunki od rodziny, ale i zestawy upominkowe, które pojawiają się w związku z pracą i dobrymi relacjami z klientem. Aby sprawić radość kontrahentom, warto wiedzieć, jakie prezenty sprawdzą się w tym roku. Czy jeszcze kogoś ucieszy powerbank z logo dostawcy i kalendarz ścienny od przewoźnika? Albo kolejne pudełko dostępnych w każdym supermarkecie czekoladek? Klient lubi poczuć się naprawdę wyjątkowo, warto więc obdarować go szczególnym zestawem upominków. W tym sezonie będą to słoiczki wypełnione naturalnym miodem z polskiej pasieki. W ekologicznym opakowaniu!

 

Zestawy świąteczne – podtrzymujmy piękną tradycję!

Zestawy upominkowe to doskonały pomysł na to, aby w relacjach biznesowych podtrzymywać bożonarodzeniową tradycję wręczania sobie prezentów. Podobnie bowiem jak w gronie najbliższych w dniu Wigilii, tak i pośród ludzi, z którymi przez cały rok współpracujemy zawodowo w okolicach świąt Bożego Narodzenia wręczamy sobie upominki. Ten miły zwyczaj to nie tylko element budowania relacji międzyludzkich, ale także element strategii przedsiębiorstw: firmy dążą do utrzymania dobrych relacji z dotychczasowymi klientami poprzez budowanie pozytywnego wizerunku. Aby prezent przyniósł zamierzony efekt, musi być on uniwersalny – by przypadł do gustu nawet wymagającym osobom.

Co roku jednak działy marketingu stają przed dylematem, co powinno znaleźć się w zestawach świątecznych. Jakie zestawy upominkowe sprawdzą się jako prezenty dla kontrahentów? Z pewnością te, które są praktyczne, ekologiczne i zdrowe, czyli dokładnie takie, jak kompozycje stworzone z kilku różnych miodów z polskich pasiek.

Świąteczny zestaw miodów i świec woskowych. Najlepszy pomysł na upominek bożonarodzeniowy

Najlepsze zestawy upominkowe w Świecie Miodów

Dlaczego warto zapełnić worek Świętego Mikołaja produktami z naszej oferty? Odpowiedź jest prosta – ponieważ mamy wszystko to, co jest do tego potrzebne. Wiemy już, że w tym roku warto postawić na ekologiczne upominki o walorach prozdrowotnych. W jednym miejscu skupiamy szeroką ofertę oryginalnych, najwyższej jakości miodów naturalnych, pochodzących z różnych pasiek.

Co więcej, obok zdrowo kuszących słodkości dostarczamy także inne pszczele produkty, wśród których znajdują się ekologiczne woskowe świece, a także znane od stuleci naturalne suplementy diety.

Komponując zestawy upominkowe można więc łączyć nie tylko różne smaki miodu, ale i inne prozdrowotne pyszności od wielu dostawców.

Naturalnie słodkie podarunki

Miód naturalny ma słodki smak, znany z czekoladek, lodów czy domowych ciast. Produkt pszczelej pracy ma jednak znacznie więcej zalet – zawarte w nim cukry należą do cukrów prostych: szybciej się trawią i w rezultacie można pozwolić sobie na więcej.

Dlatego też w zestawach świątecznych staramy się zastępować tradycyjne słodycze słoiczkami odżywczego miodu. Miód polski jest bardzo zdrowy, a różne jego rodzaje łagodzą najrozmaitsze dolegliwości. Miodowe zestawy okolicznościowe stanowią więc zdrowszą alternatywę dla odchodzących do lamusa bombonierek czy sztampowej kawy.

Naturalne słodkości są teraz trendy, a otrzymane w prezencie miody mogą stać się zalążkiem zmiany trybu życia obdarowanych nimi osób.

Świąteczny zestaw upominkowy Jakubiec - idealny prezent gwiazdkowy.

Cudze chwalicie, swego nie znacie – ekoprodukty z Polski

Miód polski to doskonała alternatywa, która w zestawach okolicznościowych może zastąpić zagraniczne delikatesy. Przez lata modne było wręczanie koszy prezentowych, przepełnionych tabliczkami belgijskich czekoladek, słoiczkami francuskich marmolad, puszek włoskich ciasteczek czy paczek kolumbijskiej kawy. Produkty pochodzące z zagranicy nadawały zestawom upominkowym aury ekskluzywności.

Dziś nadeszła pora, by bez kompleksów przyznać, że na liście wyjątkowych łakoci, które doskonale nadają się do zapełnienia zestawów prezentowych, nie może zabraknąć także miodu z polskiej pasieki. Dzięki pracy naszych pszczół mamy do dyspozycji niezwykle smaczne i zdrowe co nieco, świece woskowe i wzmacniające pszczele suplementy, takie jak pyłek i pierzga. Wybierając zestawy prezentowe dla partnerów biznesowych warto promować zdrowy styl życia (i wspieranie rodzimych pszczelarzy). Troska o dobre zdrowie kontrahentów na pewno się zwróci!

Indywidualna kompozycja zestawów prezentowych

Zestawy upominkowe dopasujesz do swoich upodobań. Sam zdecyduj, co będzie zawartością zestawu świątecznego. Zdecyduj się na przykład na łączenie zestawów kilku rodzajów miodu, miodu plus woskowej świecy, czy słoiczków ze złocistym przysmakiem w towarzystwie uzdrawiającej pierzgi i pyłku. Naszym zadaniem jest dostarczenie najwyższej jakości miodu, suplementów i świec woskowych, pięknie zapakowanych na prezent.

Świąteczny upominkowy zestaw świec woskowych Łysoń

Kropka nad i – ekologiczne opakowanie

W miodowych zestawach okolicznościowych opakowanie jest równie ważne co zawartość. Pora więc zapomnieć o nieekologicznym celofanie. Dostarczamy więc klientom smakowite podarunki owinięte papierem lub zapakowane w tekturowy karton. Papierowe opakowania, zwłaszcza pochodzące z recyklingu, są obecnie bardzo popularne. Co więcej, naturalne opakowania idealnie wpisują się w proekologiczne trendy i ukazują obdarowującego jako osobę o wysokiej świadomości ekologicznej.

 

WYBRANE PRODUKTY Z KATEGORII MIODÓW

52,90 zł

Pyszny, niezwykle aromatyczny i wyjątkowy w smaku miód łąkowy.

33,49 zł

Miód Nadbużański z kruszyny z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

Taniej -10%

56,24 zł 62,49 zł

Miód nektarowo-spadziowy, powstały po części z nektaru roślin miododajnych i spadzi iglastej bądź liściastej, łączy w sobie aromat kwiatów z polskich pól i lasów z łagodnością miodu spadziowego.

61,90 zł

Miód mniszkowy prosto z Roztocza na Lubelszczyźnie.

24,49 zł

Miód gryczany - aromatyczny, w smaku ostry, lekko piekący, dzięki temu nadaje się do wonnych ciast i wypieków.

56,90 zł

Facelia należy do najlepszych roślin miododajnych, przez pszczelarzy nazywana jest 'królową roślin miododajnych'.

(1)
122,90 zł

Miód wrzosowy, zwany przez znawców 'Królem Miodów', 'Panem pól wrzosowych', 'Płynnym bursztynem'. Aksamitny i delikatny w smaku, lAekko gorzki ze słodkim dnem, z wyczuwalną nutą ostrości w oddali.

28,49 zł

Miód spadziowy liściasty z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, pozyskiwany głównie na terenie Lubelszczyzny, w bliskości Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, objętego programem Natura 2020.

Komentarze (0)
z 0

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Góra