Suplementy Diety

Łącznie produktów: 118
43,37 zł

Synbiotyk ProCare jest mieszanką czterech szczepów probiotycznych Lactobacillus i Bifidobakterii.

14,59 zł

Ekologiczny sproszkowany korzeń maca pochodzi z rejonów górskich Peru. Od setek lat stanowi podstawowy element diety w krajach Ameryki Południowej.

106,75 zł

Intensyfikacja upraw doprowadziła do znacznego zmniejszenia tego ważnego pierwiastka w naszej żywności. Selen przyczynia się do prawidłowej czynności tarczycy i systemu immunologicznego. Jest również ważny dla zdrowych włosów i paznokci.

Taniej -8%

57,05 zł 62,01 zł

Ekstrakt z ashwagandhy.

76,73 zł

Witamina B3 jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, co oznacza, że ​​organizm nie może jej magazynować. Dlatego musi być dostarczana codziennie z dietą, aby uniknąć niedoborów.

98,97 zł

Witamina C jest rozpuszczalną w wodzie witaminą i silnym przeciwutleniaczem. Organizm nie może przechowywać witaminy C, co oznacza, że ​​musi być standardową częścią diety, aby uniknąć niedoboru.

Taniej -8%

25,97 zł 28,23 zł

Suplement diety. Zawartość w jednej kapsułce (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): wapno organiczne (aquamin TG) 800 mg.

9,84 zł

Ekologiczna trawa jęczmienna dostępna w formie sproszkowanej to cenny pokarm odżywczy, uzyskany z młodych łodyżek jęczmienia.

75,62 zł

Suplement diety Wapń, Magnez, Cynk, to formuła odkwaszająca organizm.

68,95 zł

Sproszkowany ekologiczny korzeń szparaga groniastego.

Taniej -8%

31,14 zł 33,85 zł

Graviola ekstrakt, suplement diety.

15,92 zł

Ekologiczna trawa pszeniczna dostępna w formie sproszkowanej to cenny pokarm odżywczy, uzyskany z młodych pędów pszenicy.

65,60 zł

Magnez jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania mięśni, dla metabolizmu. Przyczynia się również do utrzymania zdrowych kości i zmniejsza zmęczenie.

209,06 zł

Witamina D3 2000 IU (vegan) firmy Viridian jako jedna z nielicznych  jest pochodzenia roślinnego i jest odpowiednia  dla wegetarian i wegan.

118,33 zł

Pierwszy na świecie certyfikowany ekologiczny olej z ryb. Jest to produkt premium, jednocześnie wyznaczający standardy dla zrównoważonego środowiska, świeżości, czystości oraz mający najwyższą wartość odżywczą.

142,33 zł

High 5 Multivit & Mineral Formula zawiera: cynk, buforowaną witaminę C, naturalną witaminę E, wegańską witaminę D, naturalne karotenoidy, zbilansowane B complex, aktywne chelatowane minerały w tym selen, chrom, żelazo i cynk.

110,08 zł

L -glutamina Proszek. Suplement diety.

118,99 zł

Cynk Complex firmy Viridan, to synergiczny bilans cynku z innymi kluczowymi składnikami odżywczymi odpowiedzialnymi za system immunologiczny oraz wygląd skóry.

94,52 zł

Kolagen Extra G&G, to wszystkie zalety suplementu kolagenowego z dodatkiem glukozaminy, chondroityny, witaminy C i MSM. Tworzy to suplement kolagenowy, który zapewnia dodatkowy zastrzyk minerałów i witamin.

38,37 zł

Specjalnie opracowana formuła doustnego spray-u  dostarczająca witaminę D3 i K2 MK7 bezpośrednio do krwioobiegu, zapewniając lepsze wchłanianie w porównaniu do tabletek i kapsułek.

58,94 zł

Cynk Complex firmy Viridan, to synergiczny bilans cynku z innymi kluczowymi składnikami odżywczymi odpowiedzialnymi za system immunologiczny oraz wygląd skóry.

58,94 zł

Daily Synbiotic firmy Virdian, to preparat zawierający tzw. dobre bakterie czyli probiotyki z dodatkiem unikalnych prebiotyków FS2-60, oferujących pełne spektrum prebiotycznych oligosacharydów i inulinę pochodzenia roślinnego.

Taniej -8%

33,95 zł 36,90 zł

Suplement diety. Kurkuma i pieprz wspierają prawidłowe funkcje trawienne i pracę wątroby. Dodatkowo pozytywnie wpływają na pracę układu nerwowego i odpornościowego.

154,56 zł

Pierwszy tego typu suplement wspomagający i dający kompleksową ochronę tarczycy. Zawiera między innymi jod i selen niezbędne do funkcjonowania tarczycy oraz witaminy B1, B2 i B3. Skierowane dla osób z niedoczynnością tarczycy.

134,51 zł

Połączenie NAC (N-acetylocysteiny) z L-Glutaminą, chromem i cynamonem.

144,57 zł

Suplement Sports Multi poprawia fizyczną wydajność organizmu. Doskonałe źródło witamin i minerałów, które uzupełniają codzienną dietę oraz wzmacniają działanie odżywek białkowych i napojów izotonicznych. Odpowiedni dla osób regularnie trenujących np. aerobik, podnoszenie ciężarów, bieganie, kulturystykę czy wyczynowych sportowców.

136,64 zł

Olej ze Skandynawskiego Pstrąga Tęczowego, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w oleje, będące źródłem Omega 3 (w tym: EPA i DHA), Omega 6, Omega 7 oraz Omega 9.

133,43 zł

Uważany jest za idealny synbiotyk w czasie kuracji antybiotykowej, jak również w czasie zagranicznych podróży. Synbiotyk Saccharomyces boulardii zawiera dodatkowo pięć szczepów dobrych bakterii Lactobacillus i Bifidobakterii plus prebiotyki.

108,99 zł

Synbiotyk dla dzieci z witaminą C, to preparat zawierający tzw. dobre bakterie czyli probiotyki z dodatkiem unikalnych prebiotyków FS2-60, oferujących pełne spektrum prebiotycznych oligosacharydów i inulinę pochodzenia roślinnego.

81,17 zł

Wapń, Magnez i Bor, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w wapń, magnez, witamina C, bor oraz kwas jabłkowy.

34,48 zł

DLUX 1000 Witamina D w sprayu firmy BetterYou, to gwarantowana dawka 1000IU w każdym pojedynczym sprayu. Posiada naturalny miętowy smak.

68,95 zł

Witamina D3 dla dzieci w butelkach z kroplomierzem do szybkiego i łatwego użycia: 0,5ml (miarka na kroplomierzu) zawiera 400IU witaminy D o przyjemnym, delikatnym smaku pochodzącym z olejku pomarańczowego.

54,49 zł

Sproszkowana ekologiczna kora lapacho czerwonego.

Taniej -8%

21,67 zł

Pomocne w oczyszczaniu układu pokarmowego, przy odchudzaniu i oczyszczaniu całego organizmu.

154,56 zł

Liver Health Formula, to wyjątkowa mieszanka, która wspomaga naturalną pracę wątroby.

177,92 zł

Multiwitamina dla kobiet w ciąży, uzupełniająca niedobory witaminowe.

SUPLEMENTY DIETY - KLUCZ DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

W tej kategorii znajdziesz szereg produktów, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dzięki ich suplementacji możemy poprawić działanie układu gastrycznego, nerwowego i krwionośnego, wydolność, pracę serca i innych kluczowych dla życia narządów. Suplementy diety regulują przemianę materii, zawartość niezbędnych organizmowi witamin, minerałów (makro i mikroelementów), działają profilaktycznie. W naszej ofercie znajdziesz niemal 300 suplementów, z czego ponad połowę w kategorii „Suplementy Diety”! Między innymi symbiotyki, witaminy, multiwitaminy i preparaty na bazie roślin, ziół i nasion. Kompleksy minerałów w postaci proszku czy kapsułek, kwasy, oleje, a nawet florę bakteryjną.

Suplementy diety to nie tylko produkty, ale też firmy, które za nimi stoją. Znana marka to zaufanie, to dbałość o produkty, a dla konsumenta gwarancja, że nasz organizm otrzyma dokładnie to, czego od suplementacji oczekujemy.

W naszym sklepie stawiamy na najlepszych:

  • Viridian
  • Pukka
  • Rainforest Food
  • Soul Farm
  • BioPlanet
  • G&G
  • Fushi
  • BetterYou
Góra