Oleje i Kwasy Omega

Łącznie produktów: 17
38,55 zł

Naturalny olejek z rokitnika. Owoce rokitnika zawierają bardzo dużo witamin z grupy C, E, K i B.

42,42 zł

Naturalny olejek z oregano. Idealny jako suplement diety.

30,84 zł

Olejek z młodych pędów jodłowych jest bogaty w terpeny – związki roślinne szeroko wykorzystywane.

41,99 zł

Naturalny olej z orzechów cedrowych. Orzeszki cedrowe to źródło witaminy E i F.

105,08 zł

Olej ze Skandynawskiego Pstrąga Tęczowego, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w oleje, będące źródłem Omega 3 (w tym: EPA i DHA), Omega 6, Omega 7 oraz Omega 9.

145,12 zł

Pierwszy na świecie certyfikowany ekologiczny olej z ryb. Jest to produkt premium, jednocześnie wyznaczający standardy dla zrównoważonego środowiska, świeżości, czystości oraz mający najwyższą wartość odżywczą.

70,06 zł

Organic Omega 3:6:9 Oil,  to produkt. który jest mieszanką olei roślinnych będących źródłem NNKT i które zostały dobrane we właściwych proporcjach kwasów omega 3:6 oraz GLA i kwasów omega 9.

53,04 zł

Ostropest pozyskiwany ze 100% ekologicznych nasion Silybum marianum.

59,04 zł

Wspomaga wzrost włosów. Odżywia bardzo suchą skórę. Może wspomagać i rozluźniać zmęczone nogi. Silne właściwości antybakteryjne. Może wspomagać gojenie się blizn i trądziku.

59,05 zł

Uprawiane metodami ekologicznymi, ręcznie wybierane liście z dojrzałych roślin. Przetwarzane na zimno i niefiltrowane, aby zmaksymalizować moc. Nie zawiera koncentratu i nie zawiera konserwantów - czysty, naturalny smak.

135,10 zł

BIO-niesamowita kolekcja mini olejków zawierająca nasze bestsellery-100% naturalne,ekologiczne i tłoczone na zimno-w kosmetyczce z organicznej bawełny Fair Trade.

120,11 zł

Olej z pestek granatu z pierwszego tłoczenia jest pozyskiwany w sposób zrównoważony i produkowany za pomocą ekstrakcji mechanicznej metodą tłoczenia na zimno dojrzałych nasion granatu; jest również filtrowany, aby uzyskać jeszcze większą klarowność.

106,09 zł

Podwójnie skoncentrowany olejek do twarzy zawierający naturalnie występujące ɑ, ß, γ tokoferole. Właściwości antyoksydacyjne 30 000 IU / g. Olejek z witaminą E intensywnie nawilża skórę twarzy.Góra