Sproszkowane Warzywa i Owoce

Łącznie produktów: 1
53,25 zł

Ekologiczna acerola dostępna w formie sproszkowanej stanowi cenne uzupełnienie diety. Poddana procesowi liofilizacji zachowuje pełnię składników odżywczych.Zdrowie w pigułce

Zdrowe odżywianie każdego dnia jest bardzo ważne, wiemy o tym wszyscy. Jednak ta wiedza nie zawsze idzie ramię w ramię ze stylem życia. Jeśli należysz do zabieganych, którym ciągle brak czasu, a Twoje codzienne obowiązki uniemożliwiają zmianę trybu życia, to możesz nie mieć możliwości przygotowywania zdrowych posiłków na co dzień. Z odsieczą przychodzą sproszkowane warzywa i owoce! To dzięki nim w Twoim organizmie nie zabraknie porcji witamin.

 

Suplementy multiwitaminowe

Witaminy i minerały są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Oczywiście możemy i powinniśmy je dostarczać wraz z pożywieniem, łatwo powiedzieć.... Niekiedy nie jest to jednak możliwe. Wtedy pozostaje nam sięgnąć po zdrowe suplementy diety.Jedna lub dwie tabletki przyjmowane regularnie pozwolą nam na uzupełnienie niedoborów składników odżywczych.

Suplementy należy jednak wybierać świadomie i sięgać po witaminy i minerałynajwyższej jakości. Producenci tacy jak Viridian oferują preparaty bez zbędnych wypełniaczy i sztucznych dodatków. Suplementacja tych witamin i minerałów przyczyni się do poprawy zdrowia.

 

Moc warzyw zamknięta w kapsułce

Obok suplementów wieloskładnikowych możemy wybierać także preparaty ukierunkowane, dostarczające naszemu organizmowi pojedyncze makroelementy i mikroelementy (samo żelazo, sam magnez) lub ich wąską grupę, np.wapń i potas.

Wyjątkową kategorię suplementów stanowią sproszkowane warzywa i owoce.

Wysuszone i starte na proszek rośliny to skoncentrowane wyciągi z owoców i warzyw, bogate w witaminy i minerały. Suplementy w tej postaci, na przykład acerola czy czosnek, powinny pochodzić wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które gwarantują najlepsi dostawcy:

Góra