Witaminy i Multiwitaminy

Łącznie produktów: 8

Taniej -8%

29,06 zł 31,59 zł

Witamina D3 została otrzymana z lanoliny wełny owczej. Jedna porcja (2 krople) zawiera 2000 IU Witaminy D (cholekalcyferol - Wit. D3)

Taniej -8%

26,93 zł 29,27 zł

Suplement diety. Witamina E została pozyskana z oleju sojowego. Witamina A została pozyskana z oleju słonecznikowego.

Taniej -8%

17,70 zł 19,24 zł

Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji.

Taniej -8%

22,51 zł 24,47 zł

Suplement diety. Zawartość w jednej tabletce (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): witamina K2mk7 100 mg.

Taniej -8%

51,88 zł 56,39 zł

Suplement diety. Witamina K2 została pozyskana w procesie fermentacji bakterii Bacillus Subtilis z natto.

Taniej -8%

59,00 zł 64,13 zł

Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji.Suplementuj z głową 

Suplementy diety w postaci pojedynczych lub wieloskładnikowych preparatów z witaminami są dobrą metodą na uzupełnianie substancji, których brakuje w naszych organizmach. Witaminy i multiwitaminy najlepiej jednak stosować mądrze, czyli po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Oni wskażą niedobory substancji mineralnych i zasugerują ich suplementację. Do nas za to należy wybór preparatów ze sprawdzonych źródeł.

Witaminy i multiwitaminy od najlepszych dostawców

Jak już suplementacja, to tylko od najlepszych! Preparaty witamin i multiwitamin, które są łatwo przyswajalne i nie zawierają zbędnych "wypełniaczy" oferują między innymi:

  • Viridian (to firma o niezwykle szerokim asortymencie),

  • Pharmovit (ekspert od preparatów multiwitaminowych), 

  • BetterYou (oferuje witaminę D3 w wielu wariantach. m.in. dla dzieci i dla wegan).

O czym jeszcze warto pamiętać?

Pamiętajmy, że każde podawanie preparatów takich, jak witaminy i multiwitaminy powinno być oparte na zdrowym rozsądku. Dlatego jeśli planujemy na przykład schudnąć dzięki suplementacji chromu – stosujmy ilości zalecane przez producenta, nie zwiększajmy dawek bez konsultacji przynajmniej z farmaceutą.

I jak zawsze przy stosowaniu leków czy suplementów, przed spożyciem powinniśmy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Szczególnie wtedy, gdy przyjmujemy stale inne leki lub jesteśmy w ciąży, czy karmimy piersią.

Ostatnia rada, ale nie najmniej ważna: pamiętajmy, że o ile lekarz nie stwierdzi problemów zdrowotnych, niedoborów, o tyle możemy wspomóc organizm przez zdrowe odżywianie, stosowanie naturalnych kosmetyków czy pranie w ekologicznych płynach i proszkach. Zawsze warto zrobić choć mały krok w drodze po zdrowie swoje i najbliższych!

Góra