Wapń i Potas

Łącznie produktów: 12
20,47 zł

ProSkurcz jest kompleksem minerałów wpływających na pracę mięśni.

Taniej -8%

24,00 zł 26,09 zł

Suplement diety. Zawartość w jednej kapsułce (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): wapno organiczne (aquamin TG) 800 mg.

75,62 zł

Suplement diety Wapń, Magnez, Cynk, to formuła odkwaszająca organizm.

144,57 zł

Suplement Sports Multi poprawia fizyczną wydajność organizmu. Doskonałe źródło witamin i minerałów, które uzupełniają codzienną dietę oraz wzmacniają działanie odżywek białkowych i napojów izotonicznych. Odpowiedni dla osób regularnie trenujących np. aerobik, podnoszenie ciężarów, bieganie, kulturystykę czy wyczynowych sportowców.

81,17 zł

Wapń, Magnez i Bor, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w wapń, magnez, witamina C, bor oraz kwas jabłkowy.

177,92 zł

Multiwitamina dla kobiet w ciąży, uzupełniająca niedobory witaminowe.

105,64 zł

Multiwitamina dla kobiet w ciąży uzupełniająca braki witaminowe.

47,83 zł

Potas i Magnez, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w składniki mineralne magnez oraz potas.

110,08 zł

Potas i Magnez, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w składniki mineralne magnez oraz potas.

174,59 zł

Alkalizująca mieszanka cytrynianu potasu, mannozy, ekstraktu z żurawiny o dużej mocy oraz witaminy C. Wymieszaj z wodą uzyskując przyjemny w smaku napój.

94,43 zł

Moringa stała się popularna jako superfood wyprzedzając spirulinę i chlorellę ze względu na dużą zawartość składników odżywczych. Jest to jedna z najbogatszych w składniki odżywcze żywności na świecie.Góra