Wapń i Potas

Łącznie produktów: 11
20,47 zł

ProSkurcz jest kompleksem minerałów wpływających na pracę mięśni.

Taniej -8%

25,97 zł 28,23 zł

Suplement diety. Zawartość w jednej kapsułce (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): wapno organiczne (aquamin TG) 800 mg.

75,62 zł

Suplement diety Wapń, Magnez, Cynk, to formuła odkwaszająca organizm.

144,57 zł

Suplement Sports Multi poprawia fizyczną wydajność organizmu. Doskonałe źródło witamin i minerałów, które uzupełniają codzienną dietę oraz wzmacniają działanie odżywek białkowych i napojów izotonicznych. Odpowiedni dla osób regularnie trenujących np. aerobik, podnoszenie ciężarów, bieganie, kulturystykę czy wyczynowych sportowców.

81,17 zł

Wapń, Magnez i Bor, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w wapń, magnez, witamina C, bor oraz kwas jabłkowy.

177,92 zł

Multiwitamina dla kobiet w ciąży, uzupełniająca niedobory witaminowe.

105,64 zł

Multiwitamina dla kobiet w ciąży uzupełniająca braki witaminowe.

47,83 zł

Potas i Magnez, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w składniki mineralne magnez oraz potas.

110,08 zł

Potas i Magnez, to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie codziennej diety w składniki mineralne magnez oraz potas.

94,43 zł

Moringa stała się popularna jako superfood wyprzedzając spirulinę i chlorellę ze względu na dużą zawartość składników odżywczych. Jest to jedna z najbogatszych w składniki odżywcze żywności na świecie.Wapń i potas – pierwiastki na mięśnie

Wapń i potas (a także żelazo!)to ważne makroelementy, których zadaniem w ciele człowieka jest utrzymanie prawidłowej pracy mięśni. Jeśli dostarczamy niewystarczające ilości tych pierwiastków do organizmu, konieczna będzie ich suplementacja. Uważajmy jednak, by nie przekraczać zalecanych norm dziennych.

 

Wapń, niezwykle ważny budulec

Wapń, podobnie jak fosfor i magnez, zalicza się do grupy makroelementów i podobnie jak one pełni niezwykle ważną rolę w ciele człowieka. Oprócz tego, że jest budulcem kości i zębów, aktywuje enzymy i reguluje przepływ bodźców nerwowych pomiędzy poszczególnymi komórkami.

Suplementy takie jak wapń i potas powinny więc uzupełniać naszą codzienną dietę, aby każda komórka naszego ciała mogła się odpowiednio rozwijać. Pamiętajmy też, że witaminy i minerały znajdziemy w suplementachdiety typu multiwitamina – uważajmy, by nie dublować dawek!

 

Potas – wsparcie mięśnia sercowego

Potas to makroelement, bez którego prawidłowa praca serca nie jest możliwa. Zawarty w pomidorach, po sezonie na to pyszne warzywo wymaga suplementacji. Należy jednak świadomie regulować ilość tego pierwiastka w organizmie, ponieważ zarówno jego niedobór, jak i nadmiar, nie są mile widziane w ciele.

Przy wyborze suplementów nie warto ryzykować. Najlepsze preparaty zawierające witaminy i minerały (takie jak wapń i potas) w swoim składzie nie mają niepotrzebnych dodatków: barwników, cukru itp. Wybierz produkty od sprawdzonych dostawców:

W tej walce stawką jest zdrowie!

Góra