Bio-D

Bio-D jest rodzinną i niezależną firmą, której celem jest promowanie i propagowanie hiperalergicznych i przyjaznych dla środowiska detergentów. Produkty z serii Bio-D mają znikomy niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno w użyciu, jak i w procesie wytwarzania. Wszędzie gdzie jest to możliwe, wykorzystywane są surowce pochodzenia roślinnego, uzyskiwane ze źródeł odnawialnych.
Łącznie produktów: 14
20,00 zł

Unikalny dodatek do prania pieluszek wielorazowych, pościeli, bielizny oraz ubranek niemowlęcych.

17,00 zł

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń Bio-D zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego. Gliceryna ma zbawienny wpływ na Twoją skórę, dzięki czemu mycie naczyń bez rękawiczek nie jest kłopotem.

23,00 zł

Gotowy do użycia spray do czyszczenia powierzchni szklanych i luster, nie pozostawia smug. Wolny od rozpuszczalników, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów, alkoholu i syntetycznych substancji zapachowych.

30,00 zł

Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

69,00 zł

Skoncentrowany proszek do zmywarek. Dużo wydajniejszy od tabletek, gdyż nie jest konieczna zawartość składnika 'musującego'. Unikalny produkt Bio-d. Nie działa drażniąco, jest lepiej skoncentrowany od konwencjonalnych tabletek do zmywarek. Działa skuteczniej w połączeniu z nabłyszczaczem Bio-d.

16,00 zł

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń Bio-D zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego. Gliceryna ma zbawienny wpływ na Twoją skórę, dzięki czemu mycie naczyń bez rękawiczek nie jest kłopotem.

26,00 zł

Naturalne mydło w płynie w wygodnym pojemniku z dozownikiem.

28,00 zł

Naturalne mydło w płynie w wygodnym pojemniku z dozownikiem o cudnym zapachu rozmarynu i tymianku.

28,00 zł

Uniwersalny płyn do mycia podłóg z mydłem lnianym jest skutecznym środkiem do mycia wszelkiego rodzaju podłóg, poczynając od drewnianych, winylowych, przez laminaty po ceramiczne kafelkowe.

128,00 zł

Mydło jest bardzo delikatne dla skóry.

9,89 zł

Mydełka Bio-D te są robione z najlepszego, organicznego, tłoczonego na zimno oleju konopnego. Delikatnie nawilżają i oczyszczają nawet najbardziej wrażliwą skórę.

20,00 zł

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin o przyjemnym zapachu jałowca.

20,00 zł

Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin o zapachu lawendy, do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

23,00 zł

Skuteczny i prosty w użyciu spray do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience: wanny, umywalki, luster i kabiny prysznicowej.Góra