Baikal Herbals

Od najdawniejszych czasów ludzie korzystali z darów natury, ale tylko w odpowiednich rękach, stawały się one prawdziwym bogactwem. Syberyjska zielarka Agafia Tichonowna Ermakowa od wczesnego dzieciństwa wiedziała: „jaka roślinka, jaką chorobę leczy”. Całą wiedzę otrzymała od swojej matki, a ta od babci. W ten sposób „tajemnice natury”, przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Te przepisy-recepty mają wiele lat, ale ich unikatowe właściwości lecznicze, przewyższają osiągnięcia współczesnej kosmetologii.


Rosyjska firma „Первое Решение” skorzystała z tej wiedzy i zaczęła prace nad unikatowymi seriami kosmetycznymi na bazie ziół, naturalnych olejków roślinnych, przy użyciu receptur syberyjskiej zielarki Agafi oraz innych nadbajkalskich zielarzy-uzdrowicieli. Po licznych badaniach, testach i próbach, wybrane zostały najbardziej przydatne i skuteczne produkty, które dziś stanowią podwaliny firmy. Wśród nich można znaleźć, znane dziś na całym świecie marki: Recepty Babci Agafi, Apteka Agafi, Zioła i Trawy Agafi, Agafi do Kąpieli, Bajkal Herbals i.in.


Najważniejsze informacje o produktach:


  • Są to pierwsze na rynku rosyjskim kosmetyki, które otrzymały certyfikat dla kosmetyków organicznych, co potwierdza znak ICEA na opakowaniu,  • W produkcji używane są ekstrakty i oleje organiczne, zatwierdzone przez stowarzyszenie ECOCERT,  • W opracowywaniu receptur nowych produktów, nie są używane SLS-y, parabeny, silikony, syntetyczne substancje zapachowe, oleje mineralne, szkodliwe produkty petrochemiczne,  • Naturalne roślinne surowce pochodzą z czystych ekologicznie terenów Syberii i regionu Bajkału,  • Dla nowych produktów, wytwarzane są specjalne, oryginalne butelki z polietylenu o wysokiej gęstości, który nie zawiera PVC;


Brak produktów tego producenta.

Góra