Pozostałe

Łącznie produktów: 18

Patyczki Ecozone są innowacyjnym rozwiązaniem dla domu. Działają prawie na wszystkie zanieczyszczenia. Powstrzymują odór w kuchni i łazience.

Produkt chroni tkaniny przed molami. Nadaje się do każdego rodzaju materiałów, nie niszczy ich ani nie wpływa na ich wygląd.

Spray odstrasza pająki nie robiąc im krzywdy. Idealny do użycia w domu, w garażu, namiocie czy przyczepie kempingowej.

Mieszanka 21 olejków eterycznych oczyszcza i odświeża powietrze, zapewniając uczucie komfortu. Regularnie odkurzaj pomieszczenie w celu zwiększenia skuteczności produktu.

Rozpyl w powietrzu mieszankę olejków eterycznych. Olejki eteryczne z eukaliptusa, rozmarynu, sosny i mięty znane są ze swoich właściwości pomagających zwalczyć niedogodności zimy, wzmocnić naturalną odporność i oczyścić drogi oddechowe.

Olejek z niaouli pochodzący z Madagaskaru stosowany jest od zawsze ze względy na swoje właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.

chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni o zapachu aloesu i ogórka. 100% biodegradowalne. Mogą być używane na większości twardych powierzchni w całym domu.

Butelka ze sprayem do przygotowywania gotowych preparatów do sprzątania z X Koncentratów EDL: do kuchni, łazienki, szyb i luster i uniwersalnego. Pusta butelka do wielokrotnego użytku i ponownego napełniania.

Organiczny preparat z kompleksem 4-6 bakterii Bacillus (laseczki Gram-dodatnie), które oczyszczają szamba, kanalizację i pojemniki na wodę z zanieczyszczeń organicznych.

Skoncentrowany, organiczny płyn do mycia, usuwania brudu oraz zanieczyszczeń fizycznych i chemicznych z sałat, owoców i warzyw.

Oryginalne, tradycyjne Mydło Marsylskie w kostce z linii Retro Etamine du Lys ze stylizowaną etykietą, o zawartości min. 72% olejów roślinnych, głównie oliwy z oliwek.

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

Preparat do impregnacji odzieży na sucho (spray-on) jest przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.

Preparat do impregnacji odzieży na mokro (wash-in), przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

Preparat do czyszczenia zamszu działa natłuszczająco i impregnująco na obuwie i inne wyroby z zamszu. Zawiera lanolinę, oliwę z oliwek i alkohol.

Serwetki Winni's są miękkie, trwałe i hipoalergiczne. Mają kremowy, jasny, elegancki odcień.Góra