Akcesoria

Łącznie produktów: 20
24,99 zł

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

24,99 zł

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

29,99 zł

Odświeżacz w formie ziaren z naturalnymi olejkami eterycznymi z cynamonu, cedru, goździków, lawendy, mięty i tymianku.

29,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o nowej formule zapachowej z olejków eterycznych.

16,29 zł

Worki powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Worki BioBag Dog to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników czworonogów, którzy szukają rozwiązań ekologicznych. W 100% biodegradowalne i kompostowalne. Wymiary worków: 20x32cm.

46,99 zł

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

59,99 zł

Organiczny preparat z kompleksem 4-6 bakterii Bacillus (laseczki Gram-dodatnie), które oczyszczają szamba, kanalizację i pojemniki na wodę z zanieczyszczeń organicznych.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu energetyzującym, na bazie olejków eterycznych z pomarańczy, cytryny, bergamotki, bluszczu, wetiweru oraz czarnej porzeczki, szałwii, lawendy i kolendry.

12,91 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Posiadają 'uszy' ułatwiające wiązanie. Wymiary worka: 42 X 52 cm.

49,99 zł

Żel do czyszczenia WC zawiera m.in. naturalny kwas mlekowy, który efektywnie usuwa i dezynfekuje zabrudzenia w muszli klozetowej.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu uspokajającym, na bazie olejków eterycznych ze zbóż, białego miodu, polnych kwiatów oraz wanilii i bobu tonka.

12,76 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Posiadają 'uszy' ułatwiające wiązanie. Wymiary worka: 42 X 54  cm.

12,99 zł

Butelka ze sprayem do przygotowywania gotowych preparatów do sprzątania z X Koncentratów EDL: do kuchni, łazienki, szyb i luster i uniwersalnego. Pusta butelka do wielokrotnego użytku i ponownego napełniania.

42,99 zł

Naturalny osuszacz powietrza wykonany z węgla bambusowego. Zapakowany w lniany woreczek.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu lawendowym, z dodatkiem zielonej mandarynki, mięty, szałwii i eukaliptusa, na bazie olejków eterycznych.

23,59 zł

Olejek lawendowy otrzymany jest w procesie destylacji parą wodną łodyg lawendy. Dzięki wysokiej koncentracji olejek pozostawia przyjemny śródziemnomorski zapach i oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów.

22,11 zł

Pojemnik na odpady organiczne pomaga rozwiązać problem niemiłych zapachów wytwarzanych przez rozkładające się śmieci. Jest doskonale wentylowany, estetyczny oraz zajmuje mało miejsca.

22,63 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu świeżym i oczyszczającym, na bazie olejków eterycznych z eukaliptusa, lawendy i mięty.

59,99 zł

Preparat do impregnacji odzieży na mokro (wash-in), przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.Akcesoria do domu, czyli wygodnie i doskonale

W domu lub mieszkaniu co rusz pojawiają się różne problemy – zbyt suche lub zbyt wilgotne powietrze często pojawiający się nieprzyjemny zapach, lub trudne do usunięcia plamy. By się sobie z nimi radzić, warto używać akcesoriów do sprzątania i środków czystości. Jednym z bardziej przydatnych jest impregnat do odzieży na mokro doskonały do zadbania o np. kurtkę w góry lub sportową kurtkę narciarską. Każda powierzchnia w domu wymaga innego środka czyszczącego, dlatego możesz wybrać:

  • żel do czyszczenia WC;
  • preparat do oczyszczania pojemników na wodę;
  • węgiel bambusowy osuszający powietrze.

Akcesoria do sprzątania i nie tylko

Akcesoria do domu przydają się zawsze, a to nie tylko środki czystości. To również lateksowe rękawiczki doskonałe do farbowania włosów, praktyczne worki na psie odchody idealne na spacer z pupilem oraz worki na odpady. W domu doskonale sprawdzą się też odświeżacze powietrza o ulubionym zapachu oraz żele czy zawieszki do WC. Wybierz i zamów akcesoria do domu z naszego sklepu!

Góra