Akcesoria

Łącznie produktów: 19
24,99 zł

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

24,99 zł

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

29,99 zł

Odświeżacz w formie ziaren z naturalnymi olejkami eterycznymi z cynamonu, cedru, goździków, lawendy, mięty i tymianku.

29,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o nowej formule zapachowej z olejków eterycznych.

16,51 zł

Worki powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Worki BioBag Dog to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników czworonogów, którzy szukają rozwiązań ekologicznych. W 100% biodegradowalne i kompostowalne. Wymiary worków: 20x32cm.

46,99 zł

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

59,99 zł

Organiczny preparat z kompleksem 4-6 bakterii Bacillus (laseczki Gram-dodatnie), które oczyszczają szamba, kanalizację i pojemniki na wodę z zanieczyszczeń organicznych.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu energetyzującym, na bazie olejków eterycznych z pomarańczy, cytryny, bergamotki, bluszczu, wetiweru oraz czarnej porzeczki, szałwii, lawendy i kolendry.

12,91 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Posiadają 'uszy' ułatwiające wiązanie. Wymiary worka: 42 X 52 cm.

49,99 zł

Żel do czyszczenia WC zawiera m.in. naturalny kwas mlekowy, który efektywnie usuwa i dezynfekuje zabrudzenia w muszli klozetowej.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu uspokajającym, na bazie olejków eterycznych ze zbóż, białego miodu, polnych kwiatów oraz wanilii i bobu tonka.

12,76 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Posiadają 'uszy' ułatwiające wiązanie. Wymiary worka: 42 X 54  cm.

12,99 zł

Butelka ze sprayem do przygotowywania gotowych preparatów do sprzątania z X Koncentratów EDL: do kuchni, łazienki, szyb i luster i uniwersalnego. Pusta butelka do wielokrotnego użytku i ponownego napełniania.

42,99 zł

Naturalny osuszacz powietrza wykonany z węgla bambusowego. Zapakowany w lniany woreczek.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu lawendowym, z dodatkiem zielonej mandarynki, mięty, szałwii i eukaliptusa, na bazie olejków eterycznych.

22,85 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.

15,64 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.

49,99 zł

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu świeżym i oczyszczającym, na bazie olejków eterycznych z eukaliptusa, lawendy i mięty.

59,99 zł

Preparat do impregnacji odzieży na mokro (wash-in), przeznaczony do odzieży sportowej, technicznej, przeciwdeszczowej itp.Akcesoria do domu, czyli wygodnie i doskonale

W domu lub mieszkaniu co rusz pojawiają się różne problemy – zbyt suche lub zbyt wilgotne powietrze często pojawiający się nieprzyjemny zapach, lub trudne do usunięcia plamy. By się sobie z nimi radzić, warto używać akcesoriów do sprzątania i środków czystości. Jednym z bardziej przydatnych jest impregnat do odzieży na mokro doskonały do zadbania o np. kurtkę w góry lub sportową kurtkę narciarską. Każda powierzchnia w domu wymaga innego środka czyszczącego, dlatego możesz wybrać:

  • żel do czyszczenia WC;
  • preparat do oczyszczania pojemników na wodę;
  • węgiel bambusowy osuszający powietrze.

Akcesoria do sprzątania i nie tylko

Akcesoria do domu przydają się zawsze, a to nie tylko środki czystości. To również lateksowe rękawiczki doskonałe do farbowania włosów, praktyczne worki na psie odchody idealne na spacer z pupilem oraz worki na odpady. W domu doskonale sprawdzą się też odświeżacze powietrza o ulubionym zapachu oraz żele czy zawieszki do WC. Wybierz i zamów akcesoria do domu z naszego sklepu!

Góra