Akcesoria

Łącznie produktów: 6

Taniej -30%

20,99 zł 29,99 zł

Odświeżacz w formie ziaren z naturalnymi olejkami eterycznymi z cynamonu, cedru, goździków, lawendy, mięty i tymianku.

16,51 zł

Worki powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Worki BioBag Dog to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników czworonogów, którzy szukają rozwiązań ekologicznych. W 100% biodegradowalne i kompostowalne. Wymiary worków: 20x32cm.

13,35 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Posiadają 'uszy' ułatwiające wiązanie. Wymiary worka: 42 X 52 cm.

13,57 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Posiadają 'uszy' ułatwiające wiązanie. Wymiary worka: 42 X 54  cm.

23,96 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.

15,64 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.Akcesoria do domu, czyli wygodnie i doskonale

W domu lub mieszkaniu co rusz pojawiają się różne problemy – zbyt suche lub zbyt wilgotne powietrze często pojawiający się nieprzyjemny zapach, lub trudne do usunięcia plamy. By się sobie z nimi radzić, warto używać akcesoriów do sprzątania i środków czystości. Jednym z bardziej przydatnych jest impregnat do odzieży na mokro doskonały do zadbania o np. kurtkę w góry lub sportową kurtkę narciarską. Każda powierzchnia w domu wymaga innego środka czyszczącego, dlatego możesz wybrać:

  • żel do czyszczenia WC;
  • preparat do oczyszczania pojemników na wodę;
  • węgiel bambusowy osuszający powietrze.

Akcesoria do sprzątania i nie tylko

Akcesoria do domu przydają się zawsze, a to nie tylko środki czystości. To również lateksowe rękawiczki doskonałe do farbowania włosów, praktyczne worki na psie odchody idealne na spacer z pupilem oraz worki na odpady. W domu doskonale sprawdzą się też odświeżacze powietrza o ulubionym zapachu oraz żele czy zawieszki do WC. Wybierz i zamów akcesoria do domu z naszego sklepu!

Góra