Czyszczenie AGD

Łącznie produktów: 21
34,99 zł

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

Taniej -30%

14,54 zł 20,77 zł

Płyn nabłyszczają tak jak podobne środki wspiera spływanie warstwy wody po naczyniach i zapobiega osadom pochodzenia krystalicznego.

18,49 zł

Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

19,49 zł

Ekologiczny odkamieniacz, usuwa kamień z armatury, umywalek, toalet, glazury, ze zmywarek, pralek, ekspresów do kawy i kocherów.

26,99 zł

Sól regeneracyjna do zmywarki w wygodnej formie małych kostek. Zapobiega osadzaniu się kamienia na naczyniach, we wnętrzu i na częściach zmywarki.

29,99 zł

Spray przeznaczony do wszelkich szklanych i ceramicznych płyt grzejnych oraz naczyń z ceramiki.

29,99 zł

Odświeżacz w formie ziaren z naturalnymi olejkami eterycznymi z cynamonu, cedru, goździków, lawendy, mięty i tymianku.

22,41 zł

Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.

29,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

73,90 zł

Ekologiczne proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

Taniej -30%

39,69 zł 56,70 zł

Proszek do zmywarki łagodnie zmyje naczynia i nie zaszkodzi środowisku. Nie zawiera enzymów, fosforanów i chloru.

36,99 zł

Doskonale nabłyszcza naczynia i pozbawia je zacieków po zmywaniu. Optymalnie współpracuje z solą i produktami do zmywania.

24,99 zł

Bezzapachowy pochłaniacz zapachów do lodówki w formie saszetki. Pochłania także nadmierną wilgoć, bakterie i grzyby.

239,99 zł

Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.

59,99 zł

Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.

43,90 zł

Ekologiczny proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

129,99 zł

Doskonale nabłyszcza naczynia i pozbawia je zacieków po zmywaniu. Optymalnie współpracuje z solą i produktami do zmywania.

44,99 zł

Odkamieniacz delikatnie usuwa kamień z urządzeń z gorącą wodą, jak np. ekspres do kawy czy czajnik, a także z umywalki, ubikacji, fliz, kabin prysznicowych.

49,99 zł

Tabletki do czyszczenia i odkamieniania pralki i zmywarki oraz do prania. Zmiękczają wodę, chronią kolory, nadają miękkość praniu i redukują ilość używanego do środka do prania.

89,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

99,99 zł

Tabletki do zmywarki, doskonale myją naczynia, garnki i zastawę stołową. Dzięki nim otrzymujemy czyste, błyszczące naczynia i przeźroczyste szkło.Czysto i świeżo, czyli środki do AGD

Dbanie o sprzęt AGD to podstawa jego bezawaryjności oraz żywotności. Jedną z czynności, która powoduje, że są prawie niezawodne i działają niemal idealnie. Środki do AGD, które pomagają dbać o sprzęt w odpowiedni sposób to:

Środki do AGD… po to komu?

Środki do AGD to nie tylko sposób na zadbanie o sprzęty codziennego użytku, ale także łatwiejsze i szybsze usunięcie zaschniętego tłuszczu i odświeżenie zapachu, np.po smażeniu cebuli. Poza tym środki do AGD sprawiają, że kuchnia wygląda pięknie w każdym calu – wyczyszczona na błysk szyba piekarnika sprawi, że milej spędzisz czas, gotując. Oprócz tego dzięki płynom, proszkom i sprayom do czyszczenia poprawisz komfort użytkowania sprzętów. Zadbaj o swoje AGD ze Światem miodów i złóż zamówienie już dzisiaj!

Góra