Czyszczenie AGD

Łącznie produktów: 5

Taniej -30%

24,49 zł 34,99 zł

Spray do czyszczenia piekarników, kominków, grilli wraz z szybami. Działa silnie odtłuszczająco; skutecznie usuwa okopcenie i sadzę.

Taniej -30%

20,99 zł 29,99 zł

Odświeżacz w formie ziaren z naturalnymi olejkami eterycznymi z cynamonu, cedru, goździków, lawendy, mięty i tymianku.

22,41 zł

Proszek do czyszczenia umożliwia dokładne czyszczenie zmywarki lub pralki. Usuwa wapień, tłuszcz, brud, osady i brzydkie zapachy, szczególnie w miejscach trudno dostępnych, takich jak bęben, części wewnętrzne, ramiona natryskowe, rury, pręty grzejne itp.

Taniej -30%

20,99 zł 29,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

Taniej -30%

30,73 zł 43,90 zł

Ekologiczny proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.Czysto i świeżo, czyli środki do AGD

Dbanie o sprzęt AGD to podstawa jego bezawaryjności oraz żywotności. Jedną z czynności, która powoduje, że są prawie niezawodne i działają niemal idealnie. Środki do AGD, które pomagają dbać o sprzęt w odpowiedni sposób to:

Środki do AGD… po to komu?

Środki do AGD to nie tylko sposób na zadbanie o sprzęty codziennego użytku, ale także łatwiejsze i szybsze usunięcie zaschniętego tłuszczu i odświeżenie zapachu, np.po smażeniu cebuli. Poza tym środki do AGD sprawiają, że kuchnia wygląda pięknie w każdym calu – wyczyszczona na błysk szyba piekarnika sprawi, że milej spędzisz czas, gotując. Oprócz tego dzięki płynom, proszkom i sprayom do czyszczenia poprawisz komfort użytkowania sprzętów. Zadbaj o swoje AGD ze Światem miodów i złóż zamówienie już dzisiaj!

Góra