Szyby i lustra

Łącznie produktów: 3
19,49 zł

Ekologiczny płyn do mycia okien ze spryskiwaczem, czyści dokładnie i bez zacieków.

Taniej -50%

12,50 zł 24,99 zł

Spray do mycia szkła, szyb, okien, luster, ceramiki i poliestru. Czyści skutecznie nie pozostawiając smug.

19,18 zł

Płyn do czyszczenia luster, szyb, szklanych powierzchni oraz wodoodpornych syntetycznych powierzchni.Kryształowa czystość szyb i luster

Sprzątanie, a zwłaszcza mycie szklanych powierzchni wymaga sporo czasu i cierpliwości. Nie dajmy się jednak zwieść pokusie stosowania drażniących środków czystości domycia szyb i luster. Zamiast nich sięgnijmy po preparaty ekologiczne, których skuteczność gwarantują substancje pochodzące wprost z natury.

 

Spójrz w lustro z czystym sumieniem

Kiedy do mycia lustra stosujemy naturalne środki czystości, nie narażamy się na rozpylanie w łazience czy sypialni szkodliwych substancji chemicznych. Ekologiczne płyny do mycia szyb i luster, produkowane na bazie sody, octu i amoniaku, pozwolą nam za to z czystym sumieniem spojrzeć na swoje odbicie. A wszystko to za sprawą troski o zdrowie naszej rodziny i dbałości o planetę, która przejawia się w świadomej organizacji codziennych czynności, takich jak sprzątanie.

 

Aby szyba była przezroczysta

Mitem jest stwierdzenie, że czyste szyby i lustra to zasługa mocnych detergentów, które zawierają między innymi niebezpieczny dla zdrowia chlor. Naturalne środki czystości doskonale radzą sobie z zanieczyszczeniami. A oprócz tego, że usuwają brud, ładnie pachną! To nieprawda, że przyjemny zapach można osiągnąć tylko dzięki chemicznym kompozycjom zapachowym. Aby mieć w domu krystalicznie czyste szyby i wolne od lotnych substancji drażniących powietrze, do sprzątania wybierzmy ekologiczne środki czystości.

Wśród sprawdzonych producentów bezpiecznej chemii do mycia szyb i luster wyróżniamy:

Góra