Podłogi

Łącznie produktów: 14

Koncentrat pomarańczowy do mycia paneli, linoleum, glazury, terakoty, PCV, ceramiki, drewna, imitacji skóry, skuteczny również jako odplamiacz do dywanów i wykładzin.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg z mydłem lnianym jest skutecznym środkiem do mycia wszelkiego rodzaju podłóg, poczynając od drewnianych, winylowych, przez laminaty po ceramiczne kafelkowe.

Płynny wosk z olejem sosnowym do pielęgnacji drewnianych podłóg i lakierowanych mebli, nie zawiera silikonów i barwników.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg o różnych rodzajach powierzchni.

Ekologiczny płyn do mycia podłóg, nadaje się do płytek, kamienia, drewna, korka, parkietu, laminatu, linoleum.

Do czyszczenia i pielęgnacji przepuszczalnych powierzchni i podłóg, w szczególności wykonanych z kamienia naturalnego, gliny, linoleum, korka i drewna.

Migdałowy płyn do mycia drewnianych podłóg. Może być aplikowany bezpośrednio na powierzchnie drewniane, nie ma potrzeby rozcieńczania.

Płyn do mycia różnego rodzaju podłóg. Może być aplikowany bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, nie ma potrzeby rozcieńczania.

Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego jest idealna do mycia podłóg. Zawarty w Płynie Do Mycia Podłóg Lilly's ECO CLEAN energetyzujący olejek pomarańczowy sprawi, ze podłogi pozostaną idealnie czyste i lśniące przez długi czas, bez udziału szkodliwych chemicznych detergentów.Góra