Kuchnia

Łącznie produktów: 1

Taniej -50%

16,25 zł 32,49 zł

Ekologiczny płyn czyszczący do kuchni i łazienek ze spryskiwaczem, doskonale usuwa zanieczyszczenia i kamień.Jak bezpiecznie sprzątać w kuchni?

Nasze babcie i prababcie nie znały drogerii pełnych specyfików do mycia kuchni, łazienki i konserwacji podłóg. A mimo to domy w czasach ich młodości lśniły czystością. Czego więc używały do sprzątania?Odpowiedź jest prosta: naturalnych, domowych sposobów.

Ekologiczne mycie kuchennych powierzchni

Babcie sprzątały kuchnię mając do dyspozycji ocet, sodę i amoniak. Samodzielnie robiły z nich płyny do mycia i pasty do szorowania. Dziś z pomocą przychodzą producenci ekologicznych preparatów do mycia. Aby utrzymać w czystości przestrzenie kuchenne, możemy sięgać po gotowe ekologiczne środki czystości, które są bezpieczne do stosowania nawet w kuchni, gdzie przygotowujemy posiłki.

Wśród sprawdzonych producentów ekologicznej chemii polecanej do mycia kuchni warto polecić tych najlepszych:

 

Epoka kamiena

Bezpieczeństwo środków czystości w miejscu, które ma kontakt z żywnością, to pierwszy wymóg do spełnienia przez chemię do kuchni. Drugi problem, z którym borykamy się podczas sprzątania serca domu, to kamień. Czajniki, zlewy, krany... lista miejsc, w których lubi urządzić się kamień, jest długa. Babcie wyszorowałyby je sodą i kwaskiem cytrynowym. Te metody, choć skuteczne, nie są jednak tak wygodne i pięknie pachnące jak gotowe ekologiczne odkamieniacze.

Naturalne środki czystości to wygodne i korzystne dla naszego zdrowia rozwiązanie, które umili kuchenne porządki! I sprawi, że po kuchni znajdziemy jeszcze czas i siłę, by posprzątać np. łazienkę. :)

 

Góra