Łazienka

Łącznie produktów: 7
24,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

39,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

29,99 zł

Spray do metali: stali nierdzewnej, chromu, miedzi, mosiądzu oraz powierzchni emaliowanych.

32,49 zł

Ekologiczny płyn czyszczący do kuchni i łazienek ze spryskiwaczem, doskonale usuwa zanieczyszczenia i kamień.

44,99 zł

Odkamieniacz delikatnie usuwa kamień z urządzeń z gorącą wodą, jak np. ekspres do kawy czy czajnik, a także z umywalki, ubikacji, fliz, kabin prysznicowych.

34,99 zł

Uniwersalny koncentrat do mycia i odtłuszczania wszelkich powierzchni użytkowych: podłóg łazienek, toalet, kuchni, drzwi, ścian. Doskonały do mycia samochodów.

19,99 zł

Koncentrat do czyszczenia łazienki z organicznym olejkiem pomarańczowym i cytrusowym.Łazienka czysta z natury

Łazienka jest miejscem, gdzie używamy najwięcej chemicznych substancji. Jeśli dysponujemy małą przestrzenią po sprzątaniu tradycyjnymi środkami czystości stężenie szkodliwych substancji jest wręcz niebezpieczne. Czasy trujących detergentów z mocarzami na etykiecie bezpowrotnie minęły. Czym więc sprzątać łazienkę, by nie szkodzić swojemu zdrowiu? Jakie naturalne substancje zastąpią drogeryjną chemię?

 

Jakie środki czystości BIO sprawdzą się w łazience?

Szorowanie łazienki wymaga sporo pracy. Dlatego zabierając się za nie warto uzbroić się w cierpliwość i w cały zestaw ekologicznych preparatów, dzięki którym sprzątanie pójdzie nam jak z płatka. Do mycia łazienki przydatne będą następujące środki czystości:

  • płyny do łazienki, które usuną zanieczyszczenia zarówno z płytek, jak i ceramiki: oferuje je między innymi Etamine du Lys;
  • żele i płyny do mycia toalety, na przykład od producenta Ecover;
  • odkamieniacze do kabin prysznicowych, wanien i WC – świetne i ekologiczne preparaty dostarcza Ulrich Natürlich.

 

Naturalne substancje w walce o czystość toalety

Decydując się na sprzątanie w duchu eko, warto wiedzieć, jakie naturalne substancje mają skuteczne działanie usuwające zabrudzenia, kamień i zarazki. W środkach czystości do mycia łazienki wykorzystuje się między innymi:

  • olejki z cytryny i czerwonej pomarańczy;
  • olejek z drzewa herbacianego;
  • sodę;
  • olejek lawendowy.

Wymienione substancje są korzystne dla naszego zdrowia i biodegradowalne, dzięki czemu stają się bardziej przyjazne dla naszej planety.

 

Góra