Toaleta

Łącznie produktów: 21
24,99 zł

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

20,90 zł

Produkt do czyszczenia muszli klozetowej. Jest gęstszy niż płyn, a dzięki lepkiej konsystencji, trwale przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety.

18,61 zł

Ekologiczny płyn czyszczący do WC, zawiera olejki eteryczne z drzew iglastych o działaniu antyseptycznym.

24,99 zł

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

20,09 zł

Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego doskonale sprawdzi się w sprzątaniu i utrzymaniu czystości w toalecie. Zawarty w Płynie do Toalet Lilly's ECO CLEAN olejek z drzewa herbacianego zapewnia skuteczne czyszczeniem, a także działa jak naturalny odświeżacz powietrza.

24,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

39,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

29,99 zł

Spray do metali: stali nierdzewnej, chromu, miedzi, mosiądzu oraz powierzchni emaliowanych.

34,99 zł

żel do WC, który skutecznie czyści toaletę, rozjaśnia i przywraca biel oraz odświeża i usuwa kamień w muszli. Działa bakteriobójczo i odświeża zapach.

20,10 zł

Skoncentrowany płyn do usuwania trudnych zabrudzeń na tekstyliach, tapicerce, dywanach oraz na gładkich, zmywalnych powierzchniach jak piekarniki, szyby kominkowe, itp. Przydatny do usuwania plam z tłuszczu, makijażu, gum do żucia, żywicy, pozostałości kleju, śladów po długopisach, mazakach, itp.

46,99 zł

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

44,99 zł

Odkamieniacz delikatnie usuwa kamień z urządzeń z gorącą wodą, jak np. ekspres do kawy czy czajnik, a także z umywalki, ubikacji, fliz, kabin prysznicowych.

34,99 zł

Uniwersalny koncentrat do mycia i odtłuszczania wszelkich powierzchni użytkowych: podłóg łazienek, toalet, kuchni, drzwi, ścian. Doskonały do mycia samochodów.

15,84 zł

Gruntowne czyszczenie toalety bez dodatku chemicznego zapachu.

16,31 zł

Płyn do czyszczenia muszli klozetowych. Usuwa kamień i rdzę, dzięki sile naturalnego kwasu cytrynowego i mlekowego. Nie stosować na marmur, lastryko, emalię. Testowany dermatologicznie.

23,14 zł

Płyn ten nie zawiera: fosforu, fosforanów, enzymów, środków konserwujących, barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

13,47 zł

Delikatne i skuteczne czyszczenie i odkamienianie.

49,99 zł

Żel do czyszczenia WC zawiera m.in. naturalny kwas mlekowy, który efektywnie usuwa i dezynfekuje zabrudzenia w muszli klozetowej.Góra