Toaleta

Łącznie produktów: 2

Taniej -30%

17,49 zł 24,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.Sprzątanie toalety w zgodzie z ekologią!

Życie w zgodzie z naturą to także troska o ograniczanie szkodliwych substancji chemicznych używanych do sprzątania. Szczególnie niebezpieczne dla ludzi, zwierząt i planety są tradycyjne środki czystości do sprzątania toalety. Już dziś toksyczne żele i zawieszki warto zastąpić ich ekologiczną wersją.

 

Zawieszki do WC prosto z natury

Zawieszki używane do higienizacji toalety często są nafaszerowane niebezpieczną chemią, która nie dość, że unosi się w powietrzu, drażniąc nasze drogi oddechowe, to jeszcze generuje groźne dla środowiska ścieki. Dobrym rozwiązaniem będzie więc uwolnienie naszych domów od toksycznych środków czystości. Szeroki wybór chemii łazienkowej w wersji bio dostępny jest naszym asortymencie ekologicznych środków czystości. Aby uwolnić się od szkodliwej chemii, wybierzmy ekologiczne zawieszki do WC, takie jak wykonane na bazie ekstraktu z lawendy kostki Etamine du Lys.

 

Sprzątanie toalety – higieniczne i ekologiczne

Świadomy wybór preparatów ułatwiających sprzątanie sprawi, że obok ekokostek do toalety zdecydujemy się także na płyny od czyszczenia tego newralgicznego miejsca w naszych łazienkach. Naturalne wyciągi z mięty i cydru, a także olejki z drzewa herbacianego i olejki cytrynowe z powodzeniem zastąpią produkowane w laboratoriach sztuczne substancje. Użycie naturalnych substancji przyczyni się do zlikwidowania bakterii i wirusów, a w toalecie roztaczać się będzie przyjemny, świeży zapach.

Godne polecenia ekologiczneśrodki czystości w kategorii płynów do toalety produkuje między innymi Sonett.

Góra