Toaleta

Łącznie produktów: 24
20,90 zł

Produkt do czyszczenia muszli klozetowej. Jest gęstszy niż płyn, a dzięki lepkiej konsystencji, trwale przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety.

24,99 zł

Zawieszka z żelem oczyszcza muszlę podczas spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kamienia na ceramice.

24,99 zł

Wymienne wkłady do zawieszki z żelem do oczyszczania WC, zapobiegające osadzaniu się kamienia.

18,20 zł

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC.

18,61 zł

Ekologiczny płyn czyszczący do WC, zawiera olejki eteryczne z drzew iglastych o działaniu antyseptycznym.

41,50 zł

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC.

24,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

15,81 zł

Płyn do czyszczenia muszli klozetowych, usuwa kamień oraz inne zabrudzenia.

14,30 zł

Gruntowne czyszczenie toalety bez dodatku chemicznego zapachu.

34,99 zł

Uniwersalny koncentrat do mycia i odtłuszczania wszelkich powierzchni użytkowych: podłóg łazienek, toalet, kuchni, drzwi, ścian. Doskonały do mycia samochodów.

34,99 zł

żel do WC, który skutecznie czyści toaletę, rozjaśnia i przywraca biel oraz odświeża i usuwa kamień w muszli. Działa bakteriobójczo i odświeża zapach.

46,99 zł

Tabletki delikatnie usuwają kamień wytrącający się z wody i inne zabrudzenia w toalecie.

39,99 zł

Spray do czyszczenia łazienki o formule 3 w 1: czyści, odtłuszcza i usuwa kamień z emalii, ceramiki, chromu i konglomeratów z żywicą.

34,99 zł

Żel skutecznie czyści toaletę i usuwa kamień w muszli. Działa bakteriobójczo i nadaje piękny morski zapach dzięki olejkom z cytryny i drzewa herbacianego.

29,99 zł

Spray do metali: stali nierdzewnej, chromu, miedzi, mosiądzu oraz powierzchni emaliowanych.

23,27 zł

Płyn ten nie zawiera: fosforu, fosforanów, enzymów, środków konserwujących, barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

44,99 zł

Odkamieniacz delikatnie usuwa kamień z urządzeń z gorącą wodą, jak np. ekspres do kawy czy czajnik, a także z umywalki, ubikacji, fliz, kabin prysznicowych.

49,99 zł

Żel do czyszczenia WC zawiera m.in. naturalny kwas mlekowy, który efektywnie usuwa i dezynfekuje zabrudzenia w muszli klozetowej.

8,95 zł

Skuteczny płyn do czyszczenia wyrobów ceramicznych. Szczególnie efektywnie usuwa kamień i osady. Gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu.

20,81 zł

Skoncentrowany płyn do usuwania trudnych zabrudzeń na tekstyliach, tapicerce, dywanach oraz na gładkich, zmywalnych powierzchniach jak piekarniki, szyby kominkowe, itp. Przydatny do usuwania plam z tłuszczu, makijażu, gum do żucia, żywicy, pozostałości kleju, śladów po długopisach, mazakach, itp.

12,82 zł

Delikatne i skuteczne czyszczenie i odkamienianie.Góra