Wybielanie

Łącznie produktów: 9

Wybielacz tlenowy to naturalna alternatywa dla chemicznych środków wybielających i odplamiających. Nadaje się zarówno do tkanin białych, jak i o trwałych kolorach.

Środek do usuwania plam do tkanin białych i kolorowych.

Ekologiczny wybielacz i odplamiacz do wszystkich tkanin białych oraz kolorowych o trwałych barwach z bawełny, lnu, konopi i mieszanych.

Ekologiczny wybielacz do wszystkich tkanin białych oraz kolorowych o trwałych barwach z bawełny, lnu, konopi i mieszanych.

Taniej -20%

Tabletki wybielająco-odplamiające. Zawierają aktywny tlen o działaniu wybielającym i poprawiającym skuteczność prania.

Taniej -5%

Preparat do wybielania i usuwania plam, który działa poprzez zmiękczanie i wybielanie białego i kolorowego prania o trwałych kolorach.

Taniej -5%

Wybielacz jest preparatem do wybielania i usuwania plam, który działa poprzez zmiękczanie i wybielanie białego i kolorowego prania o trwałych kolorach.

Taniej -5%

Innowacyjny płyn do płukania tkanin o formule 3w1: działa zmiękczająco, chroni i ożywia kolory i pielęgnuje włókna tkanin, działa odkamieniająco i zmiękcza wodę oraz ma działanie antybakteryjne.

Taniej -5%

Innowacyjny płyn do płukania tkanin o formule 3w1: działa zmiękczająco, chroni i ożywia kolory i pielęgnuje włókna tkanin, działa odkamieniająco i zmiękcza wodę oraz ma działanie antybakteryjne.Góra