Płukanie

Łącznie produktów: 1
15,03 zł

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.Dlaczego warto stosować bio płyny do płukania?

Obok tradycyjnych preparatów do płukania, prania i prasowania na rynku dostępne są także środki czystości w wersji bio. Dlaczego warto sięgać po ten drugi rodzaj produktów? Odpowiedź jest prosta: ponieważ są bezpieczne dla naszego zdrowia, a do tego pięknie, naturalnie pachną.

Eko płukanie – delikatna sprawa

Płukanie tkanin bezpiecznymi dla skóry preparatami to bardzo ważna kwestia. Drogeryjne specyfiki mogą podrażniać naskórek, ponieważ zawierają sztuczne konserwanty, formaldehyd, fenole, a nawet związki chloru. Wybierając ich naturalną alternatywę z kategorii produktów do prania i prasowania, możemy oszczędzić sobie kontaktu z chemią, której stosowanie może przynieść negatywne skutki dla naszego zdrowia.

Za to ekologiczne płyny do płukania bazują na nieszkodliwych dla ludzi, zwierząt i środowiska substancjach, wśród których wymienia się:

  • naturalne olejki eteryczne, np. z cytryny czy lawendy;
  • oliwę z oliwek;
  • i pozostałe ekstrakty roślinne o czynnym działaniu.

 

Świeży zapach prania prosto z natury

Intensywny zapach lawendy unoszący się z szafy, a może rześka woń cytrusów? Żaden sztuczny aromat nie może się równać naturalnym zapachom, dlatego płukanie tkanin warto przeprowadzać wyłącznie przy użyciu ekologicznych środków czystości.

Doskonałej jakości, cudownie pachnące płukanie możemy zapewnią nam płyny do płukania Etamine du Lys, a także produkty Ulrich Natürlich.

Nie zapominajmy, że dla naszego zdrowia powinniśmy zadbać o ekologiczne rozwiązania na każdym etapie prania! Aby przywrócić naszym ubraniom czystość i świeżość, skorzystajmy z naturalnych proszków do prania lub płynów do prania. Silnie zabrudzonym ciuchom dawny blask przywrócą środki do wybielania i odplamiania.

Góra