Płyny do prania

Łącznie produktów: 12

Taniej -30%

27,23 zł 38,90 zł

Ekologiczny płyn do prania tkanin kolorowych, nie wymaga stosowania środka do zmiękczania wody.

Taniej -30%

34,93 zł 49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, stworzony wyłącznie z roślinnych środków powierzchniowo czynnych.

Taniej -30%

34,93 zł 49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, do tkanin białych i kolorowych, szczególnie przydatny do prania w wodzie twardej.

Taniej -30%

21,34 zł 30,49 zł

Do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu.

60,46 zł

Ekologiczny płyn do prania ubrań kolorowych. Idealnie podtrzymuje kolory. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

17,10 zł

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.

38,62 zł

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

39,30 zł

Płyn ten jest skuteczny w usuwaniu tłuszczu, żywności oraz kombinacji plam.

33,62 zł

Ekologiczny płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin idealnie eliminuje brud nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

42,46 zł

Płyn do prania tkanin kolorowych nadaje się do wszystkich twardości wody i temperatur prania od 30° C do 60° C. Nie stosować do prania ubrań z wełny i jedwabiu.  Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji producenta tekstyliów.

36,94 zł

Płyn z orzechów mydlanych odpowiedni do wody o każdej twardości i temperaturze prania od 20° C do 95° C. Nadaje się zarówno do prania kolorowego, jak i białego.Ekologiczne pranie, czy warto je robić?

Świadomość ekologiczna dyktuje nasze codzienne wybory dotyczące dbania o czystość domu. Być może próbujemy robić domowe środki czystości na bazie octu i kwasku cytrynowego? A może staramy się być eko podczas robienia prania? Każde działanie dla dobra naszej planety ma sens, nawet niewielkie wybory jak stosowanie ekologicznych specyfików do prania. W tej kategorii znajdziesz płyny do płukania oraz płyny do prania (czyli płynne odpowiedniki proszków do prania).

Ekopranie – mały krok w wielkiej sprawie

Każdy z nas może we własnym domu dbać o dobro całej planety. Jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z przestawianiem się na produkty ekologiczne, dobrą opcją na początek będzie pranie z dodatkiem płynów i proszków. Ekologiczne płyny do prania są niezwykle skuteczne, warto wypróbować specyfików od producentów takich jak:

Myślisz, że pranie to za mało? Sprawdź też inne nasze produkty, które pomogą Ci zadbać o zielony dom: środki czyszczące, artykuły do zmywania naczyń, preparaty do czyszczenia AGD oraz akcesoria polecane przez każdego ekologicznego guru.

Płukanie i zmiękczanie w ekologicznej pianie

Do stosowania ekologicznych proszków i płynów do prania warto dodać drugi etap: płukanie. Niegroźna dla środowiska piana z tego rodzaju preparatów zmiękczy odzież i sprawi, że będzie wspaniale pachnieć. A to wszystko dzięki substancjom zapachowym, pozyskiwanym wprost z natury takim, jak olejek lawendowy, wyciąg z magnolii. Jest też dobra wiadomość dla alergików i rodziców małych dzieci – dostępne są także neutralne płyny w wersji bezzapachowej.   

Góra