Proszki do prania

Łącznie produktów: 2
44,98 zł

Uniwersalny proszek do prania z ekstraktem z orzechów piorących, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

49,54 zł

Uniwersalny proszek do prania, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.Zapach świeżego prania

Życie w zgodzie z naturą to nie tylko posiłki sporządzane ze świeżych warzyw z biobazarów i ograniczanie papierowych wydruków. To także wybieranie dla naszych domów zielonych rozwiązań, które są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla zdrowia. Inaczej mówiąc, to sięganie po produkty ekologiczne nie tylko w kuchni, ale i w łazience.

Co dobre dla planety to dobre i dla nas

Ekologia w naszych łazienkach jest możliwa. Obecnie można kupić ekologiczne odpowiedniki wszystkich środków chemicznych i kosmetyków. Działając w ten sposób przyczyniamy się do mniejszej emisji szkodliwych ścieków. 

Co więcej, stosując na przykład naturalne proszki troszczymy się także o nasze zdrowie, ponieważ prane w nich ciuchy mają bezpośredni kontakt ze skórą i to, co dobre dla środowiska, okazuje się także dobre dla nas. A do tego ekologiczne proszki wspaniale pachną!

Czasy, kiedy ekologiczne pranie oznaczało moczenie ubrań w rzece, bezpowrotnie minęły. Ekologiczne pranie i prasowanie nie oznacza szarego mydła i krochmalu!

Skuteczne pranie EKO

Osoby sceptycznie nastawione do ekologicznych środków czystości często powtarzają nieprawdziwe opinie, że chemia ekologiczna jest mniej skuteczna niż tradycyjna. O ile stosowanie orzechów piorących rzeczywiście może dawać gorsze rezultaty niż środki chemiczne, o tyle ekologiczne proszki do prania są tak samo skuteczne jak tradycyjne. Przekonajmy się, jak działają proszki do prania i płyny do płukania od producentów takich, jak: Etamine du Lys, Sonett, a nie będziemy chcieli z nich rezygnować!

Nie musimy też rezygnować z oszałamiającego zapachu świeżego prania: niektóre z produktów pachną świeżą bawełną, inne – lawendą. Wypróbuj któryś z naszych naturalnych proszków do prania. Nie masz do stracenia nic poza alergią skórną.

Góra