Proszki do prania

Łącznie produktów: 7

Taniej -10%

39,51 zł 43,90 zł

Proszek ten respektuje nawet najbardziej wrażliwą skórę pozostawiając ubrania idealnie czyste i pachnące.

129,99 zł

Proszek do prania tkanin białych i o trwałych kolorach. Zawiera aktywny tlen o działaniu wybielającym i odplamiającym oraz olejek z organicznej lawendy.

42,90 zł

Skutecznie pierze kolorowe i delikatne tkaniny bawełniane, lniane, z włókien syntetycznych oraz tkaniny mieszane. Jest łagodny dla kolorów.

233,49 zł

Ekologiczny proszek do prania w pralce automatycznej i prania ręcznego z czystego mydła roślinnego z dodatkami balsamicznymi.

16,06 zł

Proszek do prania ubrań kolorowych.

42,90 zł

Ekologiczny proszek do prania w pralce automatycznej i prania ręcznego z czystego mydła roślinnego z dodatkami balsamicznymi.Zapach świeżego prania

Życie w zgodzie z naturą to nie tylko posiłki sporządzane ze świeżych warzyw z biobazarów i ograniczanie papierowych wydruków. To także wybieranie dla naszych domów zielonych rozwiązań, które są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla zdrowia. Inaczej mówiąc, to sięganie po produkty ekologiczne nie tylko w kuchni, ale i w łazience.

Co dobre dla planety to dobre i dla nas

Ekologia w naszych łazienkach jest możliwa. Obecnie można kupić ekologiczne odpowiedniki wszystkich środków chemicznych i kosmetyków. Działając w ten sposób przyczyniamy się do mniejszej emisji szkodliwych ścieków. 

Co więcej, stosując na przykład naturalne proszki troszczymy się także o nasze zdrowie, ponieważ prane w nich ciuchy mają bezpośredni kontakt ze skórą i to, co dobre dla środowiska, okazuje się także dobre dla nas. A do tego ekologiczne proszki wspaniale pachną!

Czasy, kiedy ekologiczne pranie oznaczało moczenie ubrań w rzece, bezpowrotnie minęły. Ekologiczne pranie i prasowanie nie oznacza szarego mydła i krochmalu!

Skuteczne pranie EKO

Osoby sceptycznie nastawione do ekologicznych środków czystości często powtarzają nieprawdziwe opinie, że chemia ekologiczna jest mniej skuteczna niż tradycyjna. O ile stosowanie orzechów piorących rzeczywiście może dawać gorsze rezultaty niż środki chemiczne, o tyle ekologiczne proszki do prania są tak samo skuteczne jak tradycyjne. Przekonajmy się, jak działają proszki do prania i płyny do płukania od producentów takich, jak: Etamine du Lys, Sonett, a nie będziemy chcieli z nich rezygnować!

Nie musimy też rezygnować z oszałamiającego zapachu świeżego prania: niektóre z produktów pachną świeżą bawełną, inne – lawendą. Wypróbuj któryś z naszych naturalnych proszków do prania. Nie masz do stracenia nic poza alergią skórną.

Góra