Pranie i prasowanie

Łącznie produktów: 17

Taniej -30%

27,23 zł 38,90 zł

Ekologiczny płyn do prania tkanin kolorowych, nie wymaga stosowania środka do zmiękczania wody.

Taniej -30%

34,93 zł 49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, stworzony wyłącznie z roślinnych środków powierzchniowo czynnych.

Taniej -30%

34,93 zł 49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, do tkanin białych i kolorowych, szczególnie przydatny do prania w wodzie twardej.

Taniej -30%

21,34 zł 30,49 zł

Do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu.

56,47 zł

Ekologiczny płyn do prania ubrań kolorowych. Idealnie podtrzymuje kolory. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

17,10 zł

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.

Taniej -30%

31,49 zł 44,99 zł

Koncentrat pomarańczowy do usuwania uporczywych plam takich jak olej, smoła, smar, wosk, klej, guma do żucia i inne bardzo tłuste plamy.

41,35 zł

Płyn, dzięki któremu bez obaw można prać delikatną i kolorową odzież (jedwab oraz inne delikatne tkaniny).

38,62 zł

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Taniej -30%

20,99 zł 29,99 zł

Żel do usuwania wszystkie rodzajów plam z tkanin białych i kolorowych i w niskich temperaturach. Szczególnie skuteczny przy plamach tłustych i trudnych: z krwi, oleju, tłuszczu czy smaru.

Taniej -30%

31,43 zł 44,90 zł

Wysoce skuteczny płyn do usuwania i wywabiania plam, zarówno do plam powierzchniowych, jak i  przebarwień, wywołanych przez owoce, krew, tusz, trawę, tłuszcz itp.

33,62 zł

Ekologiczny płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin idealnie eliminuje brud nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

26,17 zł

Naturalnie zmiękcza i odświeża pranie. Wygładza tkaniny i redukuje pozostałości po środkach piorących co ułatwia prasowanie.

Taniej -30%

12,94 zł 18,49 zł

Ekologiczny środek do zmiękczania wody, gwarantuje optymalną skuteczność działania środka piorącego.

42,46 zł

Płyn do prania tkanin kolorowych nadaje się do wszystkich twardości wody i temperatur prania od 30° C do 60° C. Nie stosować do prania ubrań z wełny i jedwabiu.  Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji producenta tekstyliów.

36,94 zł

Płyn z orzechów mydlanych odpowiedni do wody o każdej twardości i temperaturze prania od 20° C do 95° C. Nadaje się zarówno do prania kolorowego, jak i białego.Dbanie o ubranie, czyli pranie i prasowanie

Lubisz świeży zapach ubrań bezpośrednio po praniu? Chcesz, by Twoje spodnie i T-shirty nie wyblakły po wielu praniach? Dzięki naszym produktom do prania sprawisz, że Twoje ubrania będą przez długi czas pięknie wyglądać.

Każdy z materiałów ma inne wymagania – twarde tkaniny wymagają zmiękczania, a delikatne – odpowiedniego płynu do płukania. Jak wybierać proszki do prania i płyny do płukania? Weź pod uwagę kilka spraw:

  • twardość tkaniny – płyn do zmiękczania świetnie sobie poradzi z jej sztywnością;
  • kolory  – inny proszek jest potrzebny do tkanin kolorowych, a inny do czarnych lub białych;
  • typ materiału  – potrzebujesz specjalnego środka do wełny lub jedwabiu.

Odplamianie ubrań: delikatnie i szybko

Trudne plamy to częsty problem. Biała koszula ubrudzona jagodami lub winem? Kremowy wełniany płaszcz z trudną plamą? Plama z krwi? Wszystkich tych zabrudzeń pozbędziesz się dzięki naszym płynom do prania wełny, żelom do trudnych plam i mydłu galasowemu. Znajdź swój ulubiony zapach odplamiacza w Świecie miodów i kup teraz!

Góra