Pranie i prasowanie

Łącznie produktów: 13

Taniej -60%

19,96 zł 49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, stworzony wyłącznie z roślinnych środków powierzchniowo czynnych.

Taniej -50%

15,25 zł 30,49 zł

Do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu.

53,82 zł

Ekologiczny płyn do prania ubrań kolorowych. Idealnie podtrzymuje kolory. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

15,03 zł

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.

36,87 zł

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Taniej -50%

15,00 zł 29,99 zł

Żel do usuwania wszystkie rodzajów plam z tkanin białych i kolorowych i w niskich temperaturach. Szczególnie skuteczny przy plamach tłustych i trudnych: z krwi, oleju, tłuszczu czy smaru.

32,44 zł

Ekologiczny płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin idealnie eliminuje brud nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

44,98 zł

Uniwersalny proszek do prania z ekstraktem z orzechów piorących, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

49,54 zł

Uniwersalny proszek do prania, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

Taniej -50%

9,25 zł 18,49 zł

Ekologiczny środek do zmiękczania wody, gwarantuje optymalną skuteczność działania środka piorącego.

42,46 zł

Płyn do prania tkanin kolorowych nadaje się do wszystkich twardości wody i temperatur prania od 30° C do 60° C. Nie stosować do prania ubrań z wełny i jedwabiu.  Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji producenta tekstyliów.

36,94 zł

Płyn z orzechów mydlanych odpowiedni do wody o każdej twardości i temperaturze prania od 20° C do 95° C. Nadaje się zarówno do prania kolorowego, jak i białego.Dbanie o ubranie, czyli pranie i prasowanie

Lubisz świeży zapach ubrań bezpośrednio po praniu? Chcesz, by Twoje spodnie i T-shirty nie wyblakły po wielu praniach? Dzięki naszym produktom do prania sprawisz, że Twoje ubrania będą przez długi czas pięknie wyglądać.

Każdy z materiałów ma inne wymagania – twarde tkaniny wymagają zmiękczania, a delikatne – odpowiedniego płynu do płukania. Jak wybierać proszki do prania i płyny do płukania? Weź pod uwagę kilka spraw:

  • twardość tkaniny – płyn do zmiękczania świetnie sobie poradzi z jej sztywnością;
  • kolory  – inny proszek jest potrzebny do tkanin kolorowych, a inny do czarnych lub białych;
  • typ materiału  – potrzebujesz specjalnego środka do wełny lub jedwabiu.

Odplamianie ubrań: delikatnie i szybko

Trudne plamy to częsty problem. Biała koszula ubrudzona jagodami lub winem? Kremowy wełniany płaszcz z trudną plamą? Plama z krwi? Wszystkich tych zabrudzeń pozbędziesz się dzięki naszym płynom do prania wełny, żelom do trudnych plam i mydłu galasowemu. Znajdź swój ulubiony zapach odplamiacza w Świecie miodów i kup teraz!

Góra