Pranie i prasowanie

Łącznie produktów: 26
38,90 zł

Ekologiczny płyn do prania tkanin kolorowych, nie wymaga stosowania środka do zmiękczania wody.

19,49 zł

Ekologiczny odkamieniacz, usuwa kamień z armatury, umywalek, toalet, glazury, ze zmywarek, pralek, ekspresów do kawy i kocherów.

49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, stworzony wyłącznie z roślinnych środków powierzchniowo czynnych.

49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, do tkanin białych i kolorowych, szczególnie przydatny do prania w wodzie twardej.

46,04 zł

Skoncentrowany Płyn do prania Lilly's ECO CLEAN został przygotowany z najwyższej jakości roślinnych składników, a dzięki swojej formule jest efektywny i nieszkodliwy dla Ciebie oraz dla środowiska. Połączenie naturalnych olejków eterycznych z kwiatu pomarańczy i z rumianku oraz organiczny aloes sprawiają, ze pranie będzie czyste, świeże i przyjemnie...

30,49 zł

Do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu.

49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania na bazie naturalnych olejków eterycznych.

60,46 zł

Ekologiczny płyn do prania ubrań kolorowych. Idealnie podtrzymuje kolory. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

17,10 zł

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.

24,48 zł

Płyn Do Zmiękczania Tkanin z olejkiem z kwiatu pomarańczy i olejkiem rumiankowym.

44,99 zł

Koncentrat pomarańczowy do usuwania uporczywych plam takich jak olej, smoła, smar, wosk, klej, guma do żucia i inne bardzo tłuste plamy.

41,35 zł

Płyn, dzięki któremu bez obaw można prać delikatną i kolorową odzież (jedwab oraz inne delikatne tkaniny).

38,62 zł

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

29,99 zł

Żel do usuwania wszystkie rodzajów plam z tkanin białych i kolorowych i w niskich temperaturach. Szczególnie skuteczny przy plamach tłustych i trudnych: z krwi, oleju, tłuszczu czy smaru.

44,90 zł

Wysoce skuteczny płyn do usuwania i wywabiania plam, zarówno do plam powierzchniowych, jak i  przebarwień, wywołanych przez owoce, krew, tusz, trawę, tłuszcz itp.

38,77 zł

Płyn ten jest skuteczny w usuwaniu tłuszczu, żywności oraz kombinacji plam.

33,62 zł

Ekologiczny płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin idealnie eliminuje brud nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

26,17 zł

Naturalnie zmiękcza i odświeża pranie. Wygładza tkaniny i redukuje pozostałości po środkach piorących co ułatwia prasowanie.

68,72 zł

Ekologiczny płyn do prania ręcznego oraz w pralce o zapachu lawendy.

47,49 zł

Uniwersalny proszek do prania z ekstraktem z orzechów piorących, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

49,54 zł

Uniwersalny proszek do prania, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

18,49 zł

Ekologiczny środek do zmiękczania wody, gwarantuje optymalną skuteczność działania środka piorącego.

42,46 zł

Płyn do prania tkanin kolorowych nadaje się do wszystkich twardości wody i temperatur prania od 30° C do 60° C. Nie stosować do prania ubrań z wełny i jedwabiu.  Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji producenta tekstyliów.

36,94 zł

Płyn z orzechów mydlanych odpowiedni do wody o każdej twardości i temperaturze prania od 20° C do 95° C. Nadaje się zarówno do prania kolorowego, jak i białego.

36,57 zł

Ekologiczny płyn do prania, który eliminuje brud, nie pozostawia śladów.Dbanie o ubranie, czyli pranie i prasowanie

Lubisz świeży zapach ubrań bezpośrednio po praniu? Chcesz, by Twoje spodnie i T-shirty nie wyblakły po wielu praniach? Dzięki naszym produktom do prania sprawisz, że Twoje ubrania będą przez długi czas pięknie wyglądać.

Każdy z materiałów ma inne wymagania – twarde tkaniny wymagają zmiękczania, a delikatne – odpowiedniego płynu do płukania. Jak wybierać proszki do prania i płyny do płukania? Weź pod uwagę kilka spraw:

  • twardość tkaniny – płyn do zmiękczania świetnie sobie poradzi z jej sztywnością;
  • kolory  – inny proszek jest potrzebny do tkanin kolorowych, a inny do czarnych lub białych;
  • typ materiału  – potrzebujesz specjalnego środka do wełny lub jedwabiu.

Odplamianie ubrań: delikatnie i szybko

Trudne plamy to częsty problem. Biała koszula ubrudzona jagodami lub winem? Kremowy wełniany płaszcz z trudną plamą? Plama z krwi? Wszystkich tych zabrudzeń pozbędziesz się dzięki naszym płynom do prania wełny, żelom do trudnych plam i mydłu galasowemu. Znajdź swój ulubiony zapach odplamiacza w Świecie miodów i kup teraz!

Góra