ŚRODKI CZYSTOŚCI

Łącznie produktów: 39
13,85 zł

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Taniej -50%

9,40 zł 18,80 zł

Skuteczny przy czyszczeniu wapiennych osadów, kamienia, plam po kroplach wody, resztki mydła z armatury i kafelków oraz ścian kabin prysznicowych.

30,37 zł

Ekologiczne tabletki do zmywarki

8,19 zł

Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości.

Taniej -60%

19,96 zł 49,90 zł

Ekologiczny płyn do prania, stworzony wyłącznie z roślinnych środków powierzchniowo czynnych.

19,49 zł

Ekologiczny płyn do mycia okien ze spryskiwaczem, czyści dokładnie i bez zacieków.

Taniej -50%

12,50 zł 24,99 zł

Spray do mycia szkła, szyb, okien, luster, ceramiki i poliestru. Czyści skutecznie nie pozostawiając smug.

Taniej -50%

15,25 zł 30,49 zł

Do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu.

19,18 zł

Płyn do czyszczenia luster, szyb, szklanych powierzchni oraz wodoodpornych syntetycznych powierzchni.

Taniej -50%

8,25 zł 16,50 zł

Naturalny płyn do mycia naczyń Bergamotka, werbena, bazylia redukuje podrażnienia i koi skórę dłoni.

Taniej -50%

14,75 zł 29,49 zł

Ekologiczne tabletki do zmywarki, stworzone na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulegają całkowitej biodegradacji.

53,82 zł

Ekologiczny płyn do prania ubrań kolorowych. Idealnie podtrzymuje kolory. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Taniej -50%

15,00 zł 29,99 zł

Odświeżacz w formie ziaren z naturalnymi olejkami eterycznymi z cynamonu, cedru, goździków, lawendy, mięty i tymianku.

15,03 zł

Ekologiczny płyn do płukania tkanin o zapachu lawendy.

Taniej -50%

15,00 zł 29,99 zł

Płyn nabłyszczający do zmywarki nadaje połysk wyrobom ze szkła i zapobiega tworzeniu się białego osadu i kamienia.

13,72 zł

Uniwersalny płyn do mycia naczyń dla skóry wrażliwej.

36,87 zł

Ekologiczny płyn do prania dziecięcych ubranek. Działa drażniąco na oczy i skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przebadany dermatologicznie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Taniej -50%

15,00 zł 29,99 zł

Żel do usuwania wszystkie rodzajów plam z tkanin białych i kolorowych i w niskich temperaturach. Szczególnie skuteczny przy plamach tłustych i trudnych: z krwi, oleju, tłuszczu czy smaru.

22,78 zł

Ekologiczny płyn do mycia naczyń o zapachu rokitnika i mandarynki. Idealnie usuwa brud z zaschniętych naczyń.

19,02 zł

Sól do regeneracji systemu zmiękczania wody.

16,51 zł

Worki powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Worki BioBag Dog to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników czworonogów, którzy szukają rozwiązań ekologicznych. W 100% biodegradowalne i kompostowalne. Wymiary worków: 20x32cm.

58,76 zł

Ekologiczny koncentrat do mycia wszystkich powierzchni. Idealnie czyści brud oraz usuwa gumę, klej, trawę, atrament.

Taniej -50%

21,95 zł 43,90 zł

Ekologiczny proszek do zmywarki, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega całkowitej biodegradacji.

Taniej -50%

16,25 zł 32,49 zł

Ekologiczny płyn czyszczący do kuchni i łazienek ze spryskiwaczem, doskonale usuwa zanieczyszczenia i kamień.

32,44 zł

Ekologiczny płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin idealnie eliminuje brud nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

21,67 zł

Ekologiczny środek nabłyszczający do zmywarek.

13,28 zł

Ekologiczny płyn do mycia naczyń o zapachu trawy cytrynowej. Bardzo wydajny. Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli to możliwe.

44,98 zł

Uniwersalny proszek do prania z ekstraktem z orzechów piorących, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

49,54 zł

Uniwersalny proszek do prania, odpowiedni do stosowania przy wszystkich stopniach twardości wody oraz we wszystkich temperaturach.

Taniej -50%

9,25 zł 18,49 zł

Ekologiczny środek do zmiękczania wody, gwarantuje optymalną skuteczność działania środka piorącego.

16,90 zł

Środek czyszczący o szerokim zastosowaniu, niezwykle wydajny, czyści i pielęgnuje podłogi, kafelki, umywalki, meble kuchenne, samochody.

42,46 zł

Płyn do prania tkanin kolorowych nadaje się do wszystkich twardości wody i temperatur prania od 30° C do 60° C. Nie stosować do prania ubrań z wełny i jedwabiu.  Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji producenta tekstyliów.

Taniej -50%

49,80 zł 99,59 zł

Ekologiczny płyn do mycia naczyń, stworzony na bazie związków roślinnych, olejków eterycznych, ulega biodegradacji.

Taniej -50%

8,45 zł 16,90 zł

Ekologiczny płyn uniwersalny NEUTRAL, delikatny dla skóry, czyści i pielęgnuje podłogi, kafelki, umywalki, meble kuchenne, samochody, itp.

23,96 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.

36,94 zł

Płyn z orzechów mydlanych odpowiedni do wody o każdej twardości i temperaturze prania od 20° C do 95° C. Nadaje się zarówno do prania kolorowego, jak i białego.

15,64 zł

Worki BioBag są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.Zielony dom, czyli ekologiczne środki czystości

Świadomość ekologiczna rośnie. Ten korzystny dla planety i dla naszego zdrowia trend możemy utrzymać, wybierając rower zamiast samochodu, ograniczając zużycie energii, czy wybierając żywność z kontrolowanych upraw. Wiele codziennych czynności możemy wykonywać świadomie, na przykład wybierając ekologiczne środki czystości do naszych domów.

EKOlogiczne porządki w naszych domach

Prowadzenie zielonego domu jest możliwe. Ekologiczne substancje do sprzątania możemy wykonać samodzielnie na bazie octu, sody i kwasku cytrynowego. Jeśli jednak nie mamy czasu (i miejsca…) na mieszanie, i wolimy sięgać po gotowe preparaty, wybierajmy te, które będą bezpieczne dla środowiska – znajdziemy je tutaj: środki czystości.

Które artykuły niezbędne do sprzątania, mycia naczyń i czyszczenia sprzętów AGD dostaniemy w wersji EKO? Lista jest długa i zawiera między innymi:

  • spraye do czyszczenia,

  • płyny do mycia naczyń,

  • preparaty do mycia podłóg,

  • żele do WC,

  • środki do czyszczenia łazienek,

  • sole i proszki do zmywarek,

  • odkamieniacze do czajników i pralek, i inne.

Prowadząc ekologiczny dom, nie można zapomnieć także o stosowaniu biodegradowalnych worków na śmieci, dostępnych w kategorii akcesoria.

Pranie w zgodzie z naturą

Piorąc ubrania, możemy przyczynić się do zmniejszenia ilości chemicznych ścieków, wytwarzanych przez nasze gospodarstwo domowe. Stosując w tym celu ekologiczne proszki i płyny do prania, odplamiacze, wybielacze oraz płyny do płukania i zmiękczania tkanin znanych ekologicznych marek, na czele z Etamine du Lys, Sonett czy Ecover. Środki niezbędne do prania w zgodzie z naturą można znaleźć na naszej stronie w zakładce Pranie i prasowanie

Góra