Dla Zwierząt

Łącznie produktów: 7

Rewolucyjny Petal Cleanse/C bez konieczności kąpania zwierzęcia usuwa z sierści alergen Fel D1 i złuszczony naskórek, które są przyczyną świszczenia, kichania, swędzenia i innych reakcji alergicznych.

Rewolucyjny Petal Cleanse/D bez konieczności kąpania zwierzęcia usuwa z sierści alergen Fel D1 i złuszczony naskórek, które są przyczyną świszczenia, kichania, swędzenia i innych reakcji alergicznych.

Puder pielęgnacyjny do skóry psów i kotów z propolisem. Pomoże I zapewni miękkość włosom I sierści oraz zniweluje swędzenie, wysypki I inne dolegliwości skórne.

Balsam do pielęgnacji skóry ciała I łap o działaniu kojącym I regenerującym. Propolis, masło shea, miód I wosk pszczeli – pielęgnacja, nadanie miękkości I stworzenie komfortu dla skóry I łap psów I kotów.

Pielęgnacyjny spray do ciała do oczyszczania I łagodzenia uszkodzeń skórnych. Propolis I miód tworzy ochronną warstwę na skórze psów I kotów

Oczyszczający preparat do uszu z propolisem, nagietkiem I drzewem herbacianym dla zwierząt. Oczyszczanie I łagodzenie objawów przy wysypkach.

Uniwersalny szampon do włosów I sierści dla psów I kotów – o naturalnym działaniu do częstego stosowania.Góra