Artykuły Higieniczne

Łącznie produktów: 25

Podpaski na dzień przeznaczone do stosowania podczas regularnych menstruacji.

Wkładki do codziennego stosowania podczas pojawienia się skąpej wydzieliny.

Bezzapachowe chusteczki idealne do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Składniki pochodzenia roślinnego w 99%, nie zawierają parabenów, SLS, SLES, ani alkoholu. Delikatne na bazie czystej wody i ekstraktów roślinnych. Woda, na bazie której powstały chusteczki, pochodzi z źródeł o najwyższej klasy czystości.

Maksymalnie pochłaniające, do stosowania na noc podczas obfitych menstruacji, po porodzie, podczas podróży.

Wkładki do codziennego stosowania podczas pojawienia się skąpej wydzieliny.

Chusteczki nawilżające o wyjątkowo przyjemnym zapachu wyprodukowano jedynie z certyfikowanych komponentów roślinnych. Składniki pochodzenia roślinnego w 99%, nie zawierają parabenów, SLS, SLES, ani alkoholu.

Chusteczki przeznaczone są do pielęgnacji ciała niemowląt i dzieci. Pozbawione substancji zapachowych i z dodatkiem wyciągu z aloesu są wyjątkowo łagodne i delikatne, nawilżają i łagodzą podrażnienia delikatnej skóry dziecka. Produkt nagrodzony medalem Mother & Baby - Best Baby Wipes - Gold.

Naturalny bezpieczny preparat przeznaczony do higieny i pielęgnacji okolic intymnych zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Podpaski z paskiem Far-IR Anion i skrzydełkami - bardzo chłonne do użytku w trakcie regularnego okresu.

Wkładki do codziennego stosowania podczas pojawienia się skąpej wydzieliny.

100 % ekologiczna bawełna bez szkodliwych substancji chemicznych, pestycydów i herbicydów.

Chusteczki przeznaczone są do pielęgnacji ciała niemowląt i dzieci, dzięki zawartemu aloesowi są wyjątkowo łagodne i delikatne, nawilżają i pielęgnują delikatną skórę dziecka. Chusteczki są całkowicie wolne od parabenów, silikonów i fenoksyetanolu. Pozbawione są substancji zapachowych, chloru w procesie bielenia i są całkowicie biodegradowalne. Produkt...

100 % ekologiczna bawełna bez szkodliwych substancji chemicznych, pestycydów i herbicydów.

Kiedy przychodzi przeziębienie lub alergia i trzeba często wycierać małe noski, nie ma nic lepszego niż naturalnie kojące, nawilżone, bezzapachowe chusteczki na katar z solą morską.

Płyn do higieny intymnej do codziennego stosowania. Nawilża, a także równoważy pH oraz florę bakteryjną okolic intymnych.

Żel do higieny intymnej o ultra-łagodnym, zrównoważonym pH, delikatnie oczyszcza i zapewnia optymalną ochronę przy jednoczesnym poszanowaniu intymnej równowagi.

100% ekologiczne włókna bawełniane.

Ekologiczny żel do codziennej pielęgnacji jest delikatny i pomaga utrzymać równowagę pH (5,5). Ma działanie oczyszczające, ochronne i odkażające dzięki zawartemu propolisowi. Żel ze składnikami aktywnymi: propolisem, rumiankiem, wodą kwiatową, melisą, olejkiem z drzewa herbacianego, rozmarynem.

Pakowane w higienicznych warunkach. Nie zawiera wybielaczy optycznych i barwników. Bielone przez utlenianie.

Łagodny, kojący i skuteczny płyn do mycia miejsc intymnych. Kwaśne pH produktu pozwala utrzymać fizjologiczną równowagę skóry i błon śluzowych.

Innowacyjna i 100% naturalna czarna Angel's Cloth - Anielska Chusteczka z gąbki z włókna Konjac.

Płatki kosmetyczne ze 100% bawełny.Góra