Dezodoranty i perfumy

Łącznie produktów: 13
21,93 zł

Ekologiczny dezodorant w kulce przeznaczony dla mężczyzn.

27,90 zł

Dezodorant w sztyfcie z liściem oliwnym i malwą, nie zatyka porów i nie zawiera związków aluminium.

Taniej -8%

23,67 zł 25,73 zł

Pochodzący z Syrii minerał ałunu Alepii jest w 100% naturalny i doskonale sprawdza się jako dezodorant o wielu korzystnych właściwościach.

46,00 zł

Organiczny dezodorant roll-on – naturalny i natychmiastowy efekt zapobiegania nadmiernemu poceniu się. Działa jak antyperspirant. Certyfikaty BIO i EcoCert.

55,05 zł

Schmidt’s Naturals Here + Now to naturalny dezodorant w sztyfcie stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Jego formuła bazuje na naturalnym magnezie, dzięki któremu skutecznie neutralizuje przykre zapachy.

32,57 zł

Ekologiczny dezodorant w kulce o zapachu róży.

23,90 zł

Dezodorant w kulce z granatem i owocem goji. Daje natychmiastowe uczucie świeżości i pewności. Pielęgnuje skórę i reguluje wytwarzanie potu.

32,57 zł

Ekologiczny dezodorant w kulce z eukaliptusem.

32,57 zł

Ekologiczny dezodorant w kulce o zapachu Nordyckich Jagód.

32,57 zł

Ekologiczny dezodorant w kulce z kokosem.

56,97 zł

Schmidt’s Naturals Fragrance-Free to dezodorant w sztyfcie o delikatnej, naturalnej formule bez dodatku substancji zapachowych. Stworzony z myślą o wrażliwej skórze, która wymaga starannej opieki na co dzień, jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują skutecznej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie cenią sobie komfortowe doświadczenia.

32,57 zł

Ekologiczny dezodorant w kulce o zapachu limonki.

18,06 zł

Łatwy w użyciu dezodorant w kulce.Góra